04.02.2013 (00:02)

Richie Sambora "Aftermath Of The Lowdown"Genialny gitarzysta, znakomity wokalista, producent, filar legendarnej grupy Bon Jovi po raz trzeci solo! Richie Sambora wraca z nową płytą: "Aftermath Of The Lowdown".

Po aż 14 latach, które minęły od ukazania się albumu "Undiscovered Soul", Richie Sambora przygotował solowy materiał, który wielu zaskoczy i równie wielu poruszy. Richie zna blaski i cienie sławy. Doświadczył ich wszystkich. Także w minionych kilku latach, w których rozpadało się jego małżeństwo i w których musiał walczyć z uzależnieniem od alkoholu. Te i inne silne przeżycia znalazły odzwierciedlenie na krążku "Aftermath Of The Lowdown", który jest bardzo osobisty, surowy, mocny w przekazie. Za przykład prawdziwości tego opisu niech posłuży promujący singel "Every Road Leads Home To You".

Sambora skomponował na album 11 piosenek i napisał do nich teksty, w których - jak zapewnia - nie ma ani słowa nieprawdy. W studiu wspomagał artystę wypróbowany przyjaciel, producent i kompozytor Luke Ebbin, którego zna ze współpracy z Bon Jovi. Richie jest zachwycony współpracą i jej efektami.

"To moja najbardziej ulubiona płyta spośród wszystkich, które nagrałem" - mówi muzyk. Poza Ebbinem, w studiu wspomogli Samborę także: Aaron Sterling (perkusja), Matt Rollings (klawisze, fortepian), Curt Schneider (gitara basowa), Rusty Anderson (gitara), Roger Joseph Manning, Jr. (klawisze). Poruszająca płyta, nagrana przez jednego z największych twórców hitów minionych trzech dekad. 

Tracklista "Aftermath Of The Lowdown":

1. Burn That Candle Down
2. Every Road Leads Home To You
3. Taking a Chance On The Wind
4. Nowadays
5. Weathering The Storm
6. Sugar Daddy
7. I'll Always Walk Beside You
8. Seven Years Gone
9. Learning How To Fly With A Broken Win
10. You Can Only Get So High
11. World
 

 


 

NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz