31.12.2012 (00:02)

Matchbox Twenty "North"Nareszcie! Po 10 latach, które minęły od ukazania się krążka "More Than You Think You Are", cierpliwość fanów Matchbox Twenty zostaje nagrodzona. Formacja wraca z doskonałą płytą "North".

Twórcy takich przebojów, jak "Push", "3 a.m." czy "Bent" przyznają, że od jakiegoś czasu nosili się z zamiarem nagrania nowych piosenek i mieli w zanadrzu sporo pomysłów. Ale był jeden problem. "Musieliśmy na nowo odnaleźć siebie. Mieliśmy mnóstwo piosenek, w różnych klimatach i mogło z tego wyniknąć coś dziwnego. Dlatego w pewnym momencie musieliśmy wybrać jeden kierunek. Stąd taki tytuł albumu" - wyjaśnia Paul Doucette, obecnie gitarzysta rytmiczny.

Tego, że Matchbox Twenty faktycznie znaleźli właściwy kierunek, dowodzi promujący całość singel "She's So Mean". To typowy dla pochodzącej z Florydy formacji kawałek, z chwytliwymi melodiami i tekstem, który o czymś mówi, a nie jest tylko zlepkiem słów.

Wszystkie piosenki Matchbox Twenty napisali w Nashville, gdzie zespół zamieszkał w jednym domu i całkowicie skupił się na pracy. Potem muzycy przenieśli się do Kalifornii, konkretnie do Calabasas, gdzie w należących do producenta Matta Serletica Emblem Studios, zarejestrowano 12 piosenek.
 

Tracklista "North":

1. Parade
2. She's So Mean
3. Overjoyed
4. Put Your Hands Up
5. Our Song
6. I Will
7. English Town
8. How Long
9. Radio
10. The Way
11. Like Sugar
12. Sleeping At The Wheel


 


 NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz