24.09.2012 (00:06)

The Killers "Battle Born""Battle Born" - to czwarty studyjny album jednego z największych obecnie zespołów rockowych na świecie. The Killers wracają w świetnej formie, czego przykładem jest choćby nowy singiel "Runaways".
 

Tytuł płyty „Battle Born” wziął się od słów jakie widnieją na fladze stanu Nevada, skąd pochodzą The Killers i od nazwy studia w Las Vegas, gdzie płyta powstawała. Nad brzmieniem materiału czuwał prawdziwy producencki „dream team” - Daniel Lanois, Steve Lillywhite, Damian Taylor, Stuart Price i Brendan O’Brien.

Battle Born” jest dokładnie tym na co fani czekali przez ostatnie 4 lata - łączy w sobie najlepsze cechy wszystkich poprzednich płyt The Killers. Mamy tu znakomicie opowiedziane historie rodem z „Hot Fuss”, tęsknotę za amerykańskim mitem jak na „Sam’s Town” i chwytliwe popowe melodie jak na „Day & Age”, mimo to „Battle Born” wytycza zupełnie nowy kierunek w rozwoju The Killers. To materiał który wydaje się wręcz idealny, by zaprezentować go na żywo.

Płytę zwiastuje singiel „Runaways” – najbardziej chyba inspirowane Brucem Sprinsteenem nagranie w karierze zespołu w połączeniu z odrobiną glam rocka, a jednocześnie kwintesencja brzmienia The Killers. „Battle Born” to The Killers w najlepszym wydaniu

Tracklista "Battle Born":
 
1. Flesh And Bone
2. Runaways
3. The Way It Was
4. Here With Me
5. A Matter Of Time
6. Deadlines And Commitments
7. Miss Atomic Bomb
8. The Rising Tide
9. Heart Of A Girl
10. From Here On Out
11. Be Still
12. Battle Born


 


 NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz