20.08.2012 (00:05)

Linkin Park: nowy album "Living Things""Living Things" - to najnowsze dzieło grupy Linkin Park. Amerykanie nie rozstają się na nowym albumie z elektroniką, ale przy okazji wracają do ostrzejszego brzmienia gitar.

O brzmienie 12 utworów z płyty "Living Things" zadbali Mike Shinoda, członek Linkin Park, wokalista, raper i multiinstrumentalista, oraz legendarny producent Rick Rubin (m.in. Metallica, Slayer, Danzig, Johnny Cash, Neil Diamond), dla którego to trzecia współpraca z zespołem.

Materiał zbiera pozytywne recenzje wśród dziennikarzy prestiżowych mediów amerykańskich, którym został zaprezentowany na początku. "To najmocniejsza rzecz Linkin Park od czasu debiutu »Hybrid Theory« z 2000 roku" - napisał magazyn "Rolling Stone".

"Living Things" elektronicznymi elementami nawiązuje do poprzedniego krążka "A Thousand Suns", ale tym razem zespół śmiało wrócił do ostrzejszego brzmienia gitar i muzycznej agresji, znanej z pierwszych płyt.

Fragmentów "Living Things" mieliśmy okazję posłuchać niedawno na żywo, podczas Orange Warsaw Festival 2012. Album promuje utwór "Burn It Down".
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz