24.09.2012 (00:01)

Garbage - powrót w wielkim styluShirley Manson - czołowa wokalistka rockowej sceny alternatywnej lat `90 i jej grupa Garbage wracają po siedmioletniej przerwie z nowym studyjnym albumem. "Not Your Kind Of People" to płyta, na którą warto było czekać!

Shirley Manson - czołowa wokalistka rockowej sceny alternatywnej lat `90 i jej grupa Garbage wracają po siedmioletniej przerwie z nowym studyjnym albumem. "Not Your Kind Of People" to płyta, na którą warto było czekać! Ponowne nagrywanie z Garbage gitarzysta Duke Erikson porównuje do jazdy na rowerze, której nigdy się nie zapomina.

Zespół Garbage powstał w 1994 roku w Madison w stanie Wisconsin i bardzo szybko wyrósł na jedną z czołowych grup rockowych, w dużej mierze za sprawą charyzmatycznej wokalistki Shirley Manson. Na swoim koncie muzycy mają ponad 12 milionów sprzedanych płyt. Zadebiutowali w 1995 roku albumem “Garbage”, z którego pochodzą takie hity jak "Stupid Girl" czy "Only Happy When It Rains". Druga płyta grupy – „Version 2.0” ukazała się w 1998 roku i otrzymała 2 nominacje do nagród Grammy. Kolejne wydawnictwa zespołu to wydany w 2005 roku „Beautiful Garbage” oraz retrospektywna płyta „Absolute Garbage” z 2007 roku.


Tracklista "Not Your Kind Of People":

1. Automatic Systematic Habit
2. Big Bright World
3. Blood For Poppies
4. Control
5. Not Your Kind Of People
6. Felt
7. I Hate Love
8. Sugar
9. Battle In Me
10. Man On A Wire
11. Beloved Freak

NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz