Eskarock:

utwory

Don't Call Me Angel - Miley Cyrus Lana Del Rey Ariana Grande

Don't Call Me Angel - Miley Cyrus, Lana Del Rey, Ariana Grande
Gramy to w: ESKA Party
O Zespole: Miley Cyrus (właśc. Destiny Hope Cyrus) urodziła się 23 listopada w 1992 roku w Nashville, Tennessee. Jest amerykańską aktorką i piosenkarką. Największą popularność przyniosła jej rola Miley Stewart w serialu „Hannah Montana” Disneya. Jej ojcem jest Billy Ray Cyrus - piosenkarz i aktor, który występuje razem z Miley w serialu „Hannah Montana”.

Miley ma dwoje przyrodniego i dwoje rodzonego rodzeństwa. Mieszka w Los Angeles i na 500-akrowej farmie w Nashville. Otrzymała imię Destiny Hope, ponieważ rodzice wierzyli, że będzie dokonywać wielkich rzeczy. Jednak wszyscy nazwyali ją „Smiley” (ang. „uśmiech”), które w skrócie brzmiało „Miley”. W efekcie Cyrus zmieniła w 2008 roku swoje dotyczchczasowe imiona Destiny Hope (ang. „przeznaczenie” i „nadzieja”) na Miley Ray.

Rozwój swojej kariery Miley zaczęła w wieku 9 lat, kiedy mieszkała wraz z rodziną w Toronto. Zagrała wtedy gościnnie w serialu telewizyjnym "Doc", gdzie dostała rolę dziewczyny o imieniu Kylie. W 2003 roku zagrała też w filmie „Duża ryba”, gdzie wcieliła się w rolę ośmioletniej Ruthie. Wystąpiła również w klipie Rhonda Vincenta pod tytułem „If Heartaches Have Wings”. Ponadto pojawiła się w Colgate Country Showdown ze swoim ojcem, który był gospodarzem programu.

Miley postanowiła rozwijać swoją karierę muzyczną i w październiku 2006 została wydana ścieżka dźwiękowa zawierająca osiem utworów z serialu w wykonaniu Miley. Solową karierę muzyczną kontynuował album „Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus”, który ukazał się 23 czerwca 2007 roku. Płyta zawierała piosenki z drugiego sezonu serialu oraz premierowe nagrania młodej piosenkarki nie związane z filmem. Album promował singiel „See You Again”. Rok później 22 lipca Miley wydała drugi z kolei album zatytułowany „Breakout”. Była to pierwsza płyta nie związana z serialem Hannah Montana. Obydwa krążki osiągnęły pierwsze miejsce na liście Billboard.
Więcej: biografia, galeria, teledyski, inne utwory na stronie artysty: Miley Cyrus
[Refren: Ariana Grande & Miley Cyrus]
Boy, don't call me angel
You ain’t got me right
Don't call me angel
You can't pay my price
Ain’t from no Heaven
Yeah, you heard me right (Yeah,...


Autor Tekstu: Alma-Sofia Miettinen ; Ariana Grande ; Ilya Salmanzadeh; Lana Del Rey ; Max Martin ; Miley Cyrus ; Savan Kotecha

Kompozytor: Alma-Sofia Miettinen ; Ariana Grande ; Ilya Salmanzadeh; Lana Del Rey ; Max Martin ; Miley Cyrus ; Savan Kotecha
cały tekst
Don't Call Me Angel

ESKA ROCK - najnowsze hity

 • 3 Miles High - Travis
  3 Miles High - Travis
  liczba odtworzeń: 0
  obejrzyj teledysk tekst utworu do ulubionych strona artysty
 • Bittersweet - Apocalyptica, Ville Valo
 • Runaround Man - Motörhead
  Runaround Man - Motörhead
  liczba odtworzeń: 75
  tekst utworu do ulubionych strona artysty
 • Save Me From Myself - Carpark North
 • Be The One - The Ting Tings
  Be The One - The Ting Tings
  liczba odtworzeń: 41
  tekst utworu do ulubionych strona artysty
 • Colours - Grouplove
 • She Kissed Me - Terence Trent D'Arby
 • Kryształowa - Lombard
 • Jak w Dominie - Dżem
 • Never Too Late - Three Days Grace