Eskarock:

utwory

Czuję Się Jak - O.S.T.R. Abradab

Czuję Się Jak - O.S.T.R., Abradab
Gramy to w:
O Zespole: O.S.T.R., Ostry, naprawdę nazywa się Adam Ostrowski, urodził się 15 maja w Łodzi, jest jednym z najlepszych polskich producentów i raperów. Debiutował z kolegami z zespołu Thinkadelic na płycie „Obóz TA”.

Pierwsze próby związane z muzyką hip-hop Ostrowski rozpoczął w wieku 13 lat. Dwa lata później założył z kolegami swój pierwszy skład – BDC, który później przekształcił się w LWC. Grupa ta rozpadła się w 1999 roku. O.S.T.R. działał potem w ramach projektu „Obóz TA” – wraz z członkami Thinkadelic. Swoją debiutancką płytę „Masz to jak w banku” wydał w 2001 roku. Osiągnęła ona nakład 2,5 tysięcy kopii. W kwietniu 2002 roku w nakładzie tysiąca sztuk ukazuje się mixtape freestyle'owy Ostrego „30 minut z życia”, nagrany dwa lata wcześniej w warunkach domowych. Jeszcze w tym samym roku raper wydał kolejną płytę – „Tabasko”, z gościnnym udziałem wielu gości z warszawskiego środowiska hiphopowego.

Pod koniec roku 2003 po powrocie z Anglii O.S.T.R. wydał dwupłytowy album „Jazz w wolnych chwilach”. Ukazanie się albumu zostaje poprzedzone premierą dwóch teledysków do piosenek "Początek" oraz "Rap po godzinach". Rok później O.S.T.R. wydaje płytę „Jazzurekcja”. Kolejny album Ostrego, stworzony wspólnie z Emade i wydany pod szyldem POE (Projekt Ostry Emade) został zatytułowany „Szum rodzi hałas”. Tradycyjnie i tę płytę poprzedzały dwa teledyski "Wiele Dróg" oraz "Nie potrafię gwizdać/Kochaj żyć". Kolejną jego płytą jest „7” (2006). Krążek zawiera 22 utwory. Gościnnie udzielają sie na niej: Zeus, Hryta, Kochan, Skill Mega.

23 lutego 2007 roku ukazała się płyta O.S.T.R. „HollyŁódź”, z którą wiąże się hasło "powrót do przeszłości". Utworem promującym album jest "Brother On The Run", z gościnnym udziałem amerykańskiego rapera Craiga G, do którego wydany został klip animowany. Singiel można usłyszeć na oficjalnej stronie wytwórni Asfalt Records. Album w kilka tygodni po premierze uzyskała status Złotej płyty.

W 2008 ukazała się jego najnowsza płyta „Ja tu tylko sprzątam”.
Więcej: biografia, galeria, teledyski, inne utwory na stronie artysty: O.S.T.R.

tekst utworu: Czuję Się Jak

 • Czuję Się Jak - O.S.T.R., Abradab
  Czuję Się Jak - O.S.T.R. , Abradab
  do ulubionych
 • To nie miało prawa się stać - O.S.T.R., Organek
  To nie miało prawa się stać - O.S.T.R. , Organek
  tekst utworu do ulubionych
więcej utworów
Organek

ESKA ROCK - najnowsze hity

 • Come - Jain
  Come - Jain
  liczba odtworzeń: 0
  obejrzyj teledysk do ulubionych strona artysty
 • Born Of Frustration - James
 • VICIOUS - Halestorm
  VICIOUS - Halestorm
  liczba odtworzeń: 0
  tekst utworu do ulubionych strona artysty
 • As Heavens Collide... - Vader
  As Heavens Collide... - Vader
  liczba odtworzeń: 10
  do ulubionych strona artysty
 • Attero Dominatus - Sabaton
 • Śpij - Monika Brodka
 • Danger On The Track - Europe
 • Wild World - Cat Stevens
  Wild World - Cat Stevens
  liczba odtworzeń: 43
  tekst utworu do ulubionych strona artysty
 • I Forgot - Turboweekend
 • Shlacked And Drawn - Bruce Springsteen