Eskarock:

utwory

No More Drama (remix) - Mary J. Blige P. Diddy

No More Drama (remix) - Mary J. Blige, P. Diddy
O Zespole: Mary J. Blige urodziła się 11 stycznia 1971 roku. Mieszkała wraz z matką i starszą siostrą w Yonkers. Przerwała naukę w szkole średniej i zajęła się czesaniem włosów swoim znajomym. Robiąc zakupy w hipermarkecie w Whtie Plains, Blige nagrała swoje wykonanie karaoke utworu Anity Baker „Caught Up in the Rapture”. Jej ojczym wysłał taśmę z nagraniem do szefa Uptown Records, Andre Harrella, który zainteresował się Mary. Wkrótce wytwórnia podpisała z nią umowę na wykonywanie chórków w utworach m. in. Fathera MC.

W 1991 roku Mary rozpoczęła współpracę z Seanem „Puffy” Combs, który przygotował z nią jej debiutanckie LP „What’s The 411?”. W nagraniu tego albumu brali udział również inni producenci, tacy jak: Dave Hall, Mark Morales i Mark Rooney. Album łączył w niezwykły sposób R&B i rap. Ukazał się w 1992 roku i od razu odniósł ogromny sukces. Mary J. Blige stała się nowym objawieniem muzycznym. Blond włosy, ładna buzia, ciężkie buty i buntownicze nastawienie do świata - szefowie wytwórni zarabiali na wizerunku niegrzecznej dziewczynki z ulicy jaką była Mary.

W 1995 roku, przy ponownym udziale Combsa, pojawiła się kolejna płyta „My Life”. Album nawiązywał do historii z getta, a osobisty ból Blige pojawiał się we wszystkich utworach. Po wydaniu płyty Mary rozstała się z Combsem i Uptown i zatrudniła Suge’a Knighta jako doradcę finansowego, podpisując kontrakt z MCA.

W 1997 roku nowa płyta „Share My World” okazała się kolejnym hitem, który znalazł się na szczycie listy albumów Billboardu. Kolejny album z 1999 roku „Mary” powstał z udziałem takich gwiazd jak Elton John, Bernie Taupin czy Lauryn Hill. Tym razem płyta miała charakter typowo soulowy.

Powoli styl Blinge zmienił się i złagodniał, dzięki czemu stała się wzorem do naśladowania dla wielu dziewcząt dorastających w podobnym środowisku jak ona. Piąty z kolei album zatytułowany „No More Drama” był zdecydowanie jej własną wizją – bardzo emocjonalny i osobisty. Płyta w doskonały sposób odzwierciedlała dojrzałą już Mary.

Blige nagrała w duecie z Arethą Franklin piosenkę „Never Gonna Break My Faith” do filmu „Bobby”. W 2006 roku Mary otrzymała 8 nominacji do Grammy. W efekcie otrzymała trzy statuetki: Best Female R&B Vocal Performance i Best R&B Song za „Be Without You” oraz Best R&B Album za „The Breakthrough”.

18 grudnia 2007 roku ukazał się ósmy studyjny album wokalistki, który wszedł na 2 miejsce Billboard 200 oraz na szczyt Billboard Top R&B/Hip-Hop Albums. Główny singiel promujący płytę, „Just Fine” był nominowany do Grammy w kategorii Best Female R&B Vocal Performance.
Więcej: biografia, galeria, teledyski, inne utwory na stronie artysty: Mary J. Blige
[P. Diddy]
Here we go again
Yeah, that's right
Here we go again
Ha Ha, yeah
This is the remix
Back together again
Let's go Mary

[Mary]
All the love...


Autor Tekstu: P. Diddy

Kompozytor: Perry Jr. Botkin / Barry Devorzon / James Harris / Terry Lewis
cały tekst
No More Drama (remix)

ESKA ROCK - najnowsze hity

 • A Silent Night - Lowe
  A Silent Night - Lowe
  liczba odtworzeń: 20
  do ulubionych strona artysty
 • 24.11.94 - Golden Life
  24.11.94 - Golden Life
  liczba odtworzeń: 3010
  tekst utworu do ulubionych strona artysty
 • Sunrise - Yeasayer
  Sunrise - Yeasayer
  liczba odtworzeń: 23
  obejrzyj teledysk do ulubionych strona artysty
 • Reckless Serenade - Arctic Monkeys
 • Escapee - Architecture in Helsinki
  Escapee - Architecture in Helsinki
  liczba odtworzeń: 14
  do ulubionych strona artysty
 • Always On The Run - Lenny Kravitz, Slash
 • Haifisch - Rammstein
  Haifisch - Rammstein
  liczba odtworzeń: 78
  obejrzyj teledysk tekst utworu do ulubionych strona artysty
 • There Are Too Many Of Us - Blur
  There Are Too Many Of Us - Blur
  liczba odtworzeń: 13839
  obejrzyj teledysk do ulubionych strona artysty
 • Satellite - Rise Against
  Satellite - Rise Against
  liczba odtworzeń: 4695
  obejrzyj teledysk tekst utworu do ulubionych strona artysty
 • Lonesome Street - Blur
  Lonesome Street - Blur
  liczba odtworzeń: 46
  obejrzyj teledysk do ulubionych strona artysty