25.10.2008 (01:56)

Panie i Panowie: najbardziej rockandrollowa artystka naszych czasów!Alkohol, kłopoty, narkotyki, odwołane koncerty, złe towarzystwo- oto alfabet według Amy Winehouse, jednej z najbardziej kontrowersyjnych artystek naszych czasów. Eska Rock prezentuje książkę Nicka Johnstone`a "Amy Amy Amy. O Amy Winehouse historia".

Myślisz, że wiesz o niej wszystko? Bardzo długo oczekiwana na naszym rynku książka trafiła już do sprzedaży. Poznańska oficyna InRock wydała właśnie pierwszą w Polsce biografię Amy Winehouse: „Amy, Amy, Amy. O Amy Winehouse historia”. Pomimo notorczynie odwoływanych koncertów, licznych wpadek na tych, które się odbyły i problemów ze zdrowiem, Amy Winehouse wciąż jest jedną z najpopularniejszych na świecie wokalistek. Debiutancki album "Frank" z 2003 podbił serca krytyków. Jej wokal zaczęto porównywać do głosu Macy Gray i Sarah Vaughan. Rok później Amy Winehouse nominowano do nagrody Brit Awards w kategorii "Najlepsza solowa artystka". Kolejna płyta, "Back to black" wyniosła ją na szczyty list przebojów i sprzedaży. Album powędrował na pierwsze miejsce brytyjskiej listy UK Album Chart. Singiel "Rehab" dotarł do siódmego miejsca na brytyjskiej liście przebojów, a w USA - do dziewiątego. Ostatni longplay sprzedał się w samej tylko Wielkiej Brytanii w ponad dwuipółmilionowym nakładzie, zaś na całym świecie prawie 9 milionów fanów kupiło płytę Amy. Kluczem do popularności gwiazdy jest z pewnością jej głos. Media nieustannie spekulują, czy kolejna wizyta w szpitalu zakończy karierę londyńskiej gwiazdy. Bulwarówki donoszą o aresztowaniu jej męża, o kolejnej przygodzie z narkotykami, a my...wydajemy jej autobiografię. Pierwszą w Polsce. Równie pasjonującą jak jej dotychczasowa kariera.

Panie i Panowie: poznajcie Amy Winehouse- jedną z najbardziej uzdolnionych, a jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych wokalistek naszych czasów. Jej płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy, jej piosenek słuchają równie chętnie fani jazzu jak i rocka, a gazety rozpisują się na temat jej nałogów, wyczynów i bliskich znajomości z popularnymi muzykami.


amy_winehouse_book.jpg
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz