03.12.2009 (10:00)

Echa. Kompletna historia Pink Floyd.Pink Floyd – zespół, który rozpoczynał karierę w połowie lat sześćdziesiątych od występów w maleńkich salkach kościelnych – stał się rockową legendą, sprzedającą miliony płyt i koncertującą na największych stadionach.

Pink Floyd – zespół, który rozpoczynał karierę w połowie lat sześćdziesiątych od występów w maleńkich salkach kościelnych – stał się rockową legendą, sprzedającą miliony płyt i koncertującą na największych stadionach.

Ta wspaniała książka ukazała się w 40. rocznicę wydania przez Pink Floyd pierwszej płyty. Zawiera monograficzny opis kariery całego zespołu i jego poszczególnych członków od czasów sprzed Pink Floyd w roku 1962 do chwili obecnej.

Echa po raz pierwszy w historii zawierają starannie opracowaną listę wszystkich koncertów zespołu, zestawy granych na koncertach utworów, występy w radiu i telewizji oraz pełną dyskografię angielską i amerykańską.

W książce znalazły się rzadkie i nigdy wcześniej niepublikowane fotografie, a także graficzne pamiątki, w tym plakaty, reklamy, ulotki i bilety z każdego okresu działalności zespołu. Echa to najbardziej wyczerpująca książka o Pink Floyd, jaka kiedykolwiek ukazała się drukiem.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz