Daniel Wardziński

16.12.2015 (12:44)

Nine Inch Nails - Cargo In The Blood - niezwykła książka od zespołu w limitowanej edycji. Co w niej znajdziemy?Nine Inch Nails wydają... książkę. Cargo In The Blood to niezwykłe wydawnictwo, wydane w bardzo ograniczonym nakładzie kolekcjonerskim. Wydana wraz z własnoręcznie malowanymi obrazami brytyjskiego artysty - Russela Millsa.

Nine Inch Nails we współpracy z Russelem Millsem, brytyjskim artystą odpowiedzialnym za kultowe okładki płyt zespołu, postanowili wydać unikatową książką zawierającą prace artysty. Wydawnictwo dostępne będzie w bardzo ograniczonym nakładzie 2000 sztuk, a za każdą z nich trzeba będzie zapłacić aż 300 dolarów. Sprawdźcie szczegółowe informacje o niecodziennym wydawnictwie Trenta Reznora i spółki.

Okazuje się, że książka nie będzie zawierać żadnych informacji związanych z muzyką NIN, ale właśnie z artystyczną oprawą ich płyt dzieła Russela Millsa. Twórca opracował nie tylko okładkę kultowego Downward Spiral, ale również ostatniej płyty zespołu - Hesitation Marks z 2013 roku. Co ciekawe nie była to jedna okładka, ale 30 różnych wariantów dostępnych w różnych wydaniach krążka. Cargo In The Blood to tytuł jednego z dzieł Millsa, które stało się ilustracją wydania deluxe. 

Nine Inch Nails stwierdzili jednak, że to za mało i chcieli swoim fanom i fanom sztuki ukazać ogrom i wielkość prac, które poczynił Russell Mills. Będziemy mogli zobaczyć je właśnie w książce zatytułowanej Cargo In The Blood, która trafiło do sprzedaży o 10:00 16 grudnia 2015. Wydawnictwo promowane jest filmem o powstaniu prac. Do każdego egzemplarza książki dołączony będzie unikatowy obrazek autorstwa Millsa.

Polska - Rosja piłkarek ręcznych - gdzie oglądać w TV i online mecz szczypiornistek w 1/4 Mistrzostw Świata?
LemON supportem Imagine Dragons w Polsce? Sprawdźcie informacje o koncercie


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz