Daniel Wardziński

19.09.2015 (17:32)

Autobiografia Kazika Staszewskiego - Idę Tam Gdzie Idę - premiera książki już niebawem!Już niebawem ukaże się autobiografia Kazika Staszewskiego zatytułowana Idę Tam Gdzie Idę spisana przez Rafała Księżyka. Sprawdźcie najciekawsze informacje dotyczące książki. Kiedy premiera?

Książka Idę Tam Gdzie Idę to autobiografia Kazika Staszewskiego oparta na długiej rozmowie z Rafałem Księżykiem. Lider Kultu i KNŻ zaprezentuje nam nieznane dotąd fakty ze swojego przebogatego życiorysu i muzycznej kariery pełnej niewyjaśnionych, a fascynujących fanów do dziś zagadek i ciekawostek. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Kosmos Kosmos, które dla fanów Kazika na pewno nie jest nowością.

Legia - Midjytlland - gdzie oglądać 17.09 w TV i online? Transmisja i stream

To właśnie w wydawnictwie Kosmos Kosmos ukazała się słynna Biała Księga opisująca anegdoty związane z kawałkami Kultu i Kazika. Tam również wydano m.in. wspomnienia Kazika o jego ojcu - Stanisławie Staszewskim, tam właśnie ukazała się też powieść/scenariusz "taty Kazika" zatytułowana Czarna Mańka czy Niepiosenki - zbiór felietonów publikowanych przez muzyka w polskiej prasie.

HIT INTERNETU: Perkusista z Amsterdamu przechodzi samego siebie

Premiera książki zstało zaplanowana na październik 2015 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Kto by poczytał taką historię?NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz