Within Temptation, KONCERT...

Within Temptation, KONCERT WARSZAWA
  • Miejsce: Torwar ul. Łazienkowska 6, Warszawa
  • Czas: Niedziela, 9 marca 2014, 18:00
  • Kategoria: koncerty
  • Gwiazdy: Within Temptation
Within Temptation 9 marca 2014 r. wystąpi na warszawskim Torwarze.

7 września ukaże się EPka „Paradise (What About Us?)”. Będzie to pierwszy premierowy materiał zespołu od 2011 roku, w którym ukazał się album „The Unforgiving”. W nagraniu tytułowego „Paradise” uczestniczyła fińska wokalistka, była liderka zespołu Nightwish - Tarja Turunen – wcześniej postrzegana jako jedna z największych konkurentek Sharon den Adel z Within Temptation. Obie panie świetnie porozumiały się jednak we wspólnym numerze i współpracę wspominają jako ciekawe doświadczenie. Na EPce oprócz singlowego „Paradise” znajdą się 3 dodatkowe utwory – wersje demo nowych kawałków, napisanych na kolejną, pełnowymiarową płytę zespołu („Let Us Burn”, „Silver Moonlight” i „Dog Days”).

Muzycy zapowiadają, że duet z Tarją to nie koniec niespodzianek – na nowej płycie Within Temptation pojawić ma się więcej zaskakujących gości. Premiera albumu planowana jest na styczeń 2014 roku.

26 lutego 2014 zespół rozpoczyna swoją trasę koncertową występem w Helsinkach. W Polsce zjawi się już na początku marca.