Terrific Sunday - Koncert

Terrific Sunday - Koncert
  • Miejsce: Temat Rzeka (praska strona Wisły) ul. most poniatowskiego , Warszawa
  • Czas: Czwartek, 13 sierpnia 2015, 20:30
  • Cena: Wstęp wolny
  • Kategoria: koncerty
Terrific Sunday w Temacie Rzeka!
Koncert już 13 sierpnia (czwartek), godzina 20.30 – wstęp wolny !

Wydając debiutancki singiel i grając koncerty na najważniejszych festiwalach zespół na dobre zakotwiczył w porcie polskiej sceny muzyki alternatywnej.

Wystąpił m.in. na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, w Jarocinie, na Spring Breaku, Behind The Trees oraz Seven Festival. Zagrał w słynnej Offensywie oraz w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Programie 3 Polskiego Radia. Został też wyróżniony szczególną nagrodą. Brett Morgan, reżyser filmu dokumentalnego o Kurcie Cobainie „Montage of Heck” i laureat 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, przekazał młodemu zespołowi część otrzymanej gratyfikacji finansowej. Znany twórca docenił muzykę, która w znaczącym stopniu oddaje ducha twórczości Nirvany i składa hołd legendarnej kapeli.

Terrific Sunday jako jedyni debiutanci, obok m.in. Curly Heads i Tymona Tymańskiego, wzięli udział w prestiżowym projekcie Informal Sounds nakręcanym przez markę Levi’s. Na jesień tego roku zapowiadana jest ich pierwsza płyta.

Kolejnym krokiem do podbicia serc publiczności jest koncert w Temacie Rzeka, jednym z najmodniejszych nadwiślańskich klubów w Warszawie. Występ odbędzie się 13 sierpnia o godzinie 20:30. Wstęp wolny.

Ci, którzy przyjdą, będą mieli okazję zobaczyć na żywo najbardziej obiecujący polski zespół indie rockowy. Terrific Sunday to największe muzyczne odkrycie tego roku.