T.LOVE - koncert Warszawa

T.LOVE - koncert Warszawa
  • Miejsce: Klub Stodoła ul. Batorego 10, Warszawa
  • Czas: Sobota, 26 listopada 2016, 19:00
  • Kategoria: koncerty
  • Gwiazdy: T.Love
TIMETABLE:
18.00 - otwarcie klubu
19.00 - rozpoczęcie koncertu

Support - TEKNO, Babylon Raus
Gość - Natalia Przybysz, Marek Dyjak

T.Love to ikona polskiego rock & rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych kapel, która gra na rodzimej scenie od ponad 30 lat. Frontman zespołu, Zygmunt "Muniek" Staszczyk, swoją pozytywną energią i charyzmą zaraża wszystkich fanów, którzy tłumnie zjawiają się na każdym z koncertów.

T.Love wystąpi w Stodole 26 listopada, niemal równo rok od swojego ostatniego koncertu na deskach klubu. Niewątpliwie Muniek z zespołem zagra dla publiczności swoje największe przeboje, ale prawdopodobnie nie zabraknie też premierowego materiału nad którym grupa obecnie pracuje. Nowa płyta również ma pojawić się na rynku jesienią, cztery lata po premierze pokrytego złotem "Old Is Gold".

Natalia Przybysz wystąpi gościnnie na koncercie T.Love!

Natalia jest piosenkarką i autorką tekstów, w ubiegłym roku dwukrotnie nagrodzoną Fryderykiem. Jej ostatni album „Prąd” pokrył się złotem za sprzedaż ponad 15.000 egzemplarzy. Była również nominowana do nagrody SuperJedynki i Yach Film.
26 listopada Natalia Przybysz uświetni swoim gościnnym występem koncert zespołu T.Love!

Kolejny gość - Marek Dyjak.

Marka Dyjaka nie spotka się w wielkich salach koncertowych, na Wembley pewnie by nie wystąpił. Jego siła tkwi w bezgranicznej szczerości i bezkompromisowości. Nie stara się iść pod prąd za wszelką cenę, nie płynie też z prądem. Tworzy po prostu muzykę prawdziwą, oczyszczającą. „Najbardziej prawdziwy głos na polskim rynku muzycznym” - tak ocenia go Elżbieta Zapendowska, „Na rynku papierowych supermenów jest zjawiskiem” – określa go Jan Wołek.
Marek Dyjak ma na swoim koncie 9 płyt. Ostatnia, „Kobiety”, została uznana przez Kubę Wojewódzkiego za najlepszy album roku 2013.

TEKNO
Tekno to trio grające połączenie rasowego gitarowego grania z syntezatorami i tanecznymi beatami. Jeszcze w tym roku ukaże się ich debiutancki album, ale trzeba zaznaczyć, że ten doświadczony zespół już od trzech lat występuje m.in. przed takimi gwiazdami jak Kult, Lao Che, czy jak w przypadku koncertu 26 listopada - T.Love.

Babylon Raus

Jak sami o sobie piszą, Babylon Raus to polsko-kubańsko-senegalski septet grający muzykę RIT. 13-go maja ukazał się pierwszy album grupy zatytułowany "Greatest Hits", idealnie pasujący do ponad 10-letniej historii zespołu.