RAY WILSON - GENESIS CLASSIC

RAY WILSON - GENESIS CLASSIC
  • Miejsce: Opera i Filharmonia Podlaska Białystok
  • Czas: Poniedziałek, 8 grudnia 2014, 19:30
  • Kategoria: koncerty
  • Gwiazdy: Genesis, Ray Wilson
Ray Wilson urodził się w Szkocji. Od dawna mieszka jednak w Polsce, w Poznaniu. Zanim zaczął występować z Genesis, odnosił sukcesy z własnym zespołem Stiltskin. Ray Wilson, jak sam mówi, mocno inspiruje się Brucem Springsteenem. Właśnie wydaje koncertowy album zatytułowany "20 Years And More". Już 8 grudnia, w Białymstoku, odbędzie się koncert Genesis Classic - Ray Wilson & The Band.

Co będzie można usłyszeć? Pojawią się nie tylko największe przeboje grupy Genesis, ale też autorskie kompozycje Raya Wilsona.

"Ta płyta to dla mnie spełnieniem wszystkiego, do czego dążyłem. Występujemy teraz z całym zespołem, jesteśmy jak jeden organizm, a mimo to każdy zachowuje swój charakter. Pomysł na Genesis Classic wziął się stąd, że publiczność chciała słuchać kawałków Genesis, tych starszych i tych z płyty „Calling All Station”, ale ja nie chciałem grać w cover bandzie. Szukałem czegoś, co się wyróżni. Przez lata dopracowaliśmy aranżacje, jednak piosenki zachowały swoje melodie." – skomentował koncerty i płytę Ray Wilson.

Przypomnijmy, Ray Wilson został uznany jednym z najwybitniejszych wokalistów w Wielkiej Brytanii przez „Classic Rock Magazine”.

Bilety:
- w cenach: 80, 90, 100 zł (do 5 grudnia),
- w cenach: 90, 100 i 110 zł (w dniu koncertu)

Gdzie można kupić wejściówki?

- Ticketpro.pl i Bilety24.pl.
- w sieciach salonów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN
- w kasie OiFP (Białystok, ul. Odeska 1, tel. 85 306 75 04)