Nowe Sytuacje - KONCERT

Nowe Sytuacje - KONCERT
  • Miejsce: Progresja Music Zone ul. Fort Wola 22, Warszawa
  • Czas: Niedziela, 20 grudnia 2015, 19:00
  • Cena od: przedsprzedaż - bilet kolekcjonerski - 65 PLN / w dniu koncertu - 75 PLN
  • Kategoria: koncerty
  • Gwiazdy: Nowe Sytuacje
Z rokiem 2014 zespół byłych członków Republiki zakończył trasę koncertową przypominającą płytę “Nowe Sytuacje” w 30. rocznicę jej premiery.
Okazała się ona dużym sukcesem medialnym i artystycznym, co zachęciło artystów do zaprezentowania dalszego dorobku zespołu Republika.
Na rok 2015 zespół Nowe Sytuacje proponuje koncerty w oparciu o płytę “Masakra”, wzbogacone o wiele innych przebojów zespołu.

Podczas przewidzianego na ponad 90 minut programu będzie można usłyszeć m.in. Odchodząc, Mamona, Raz Na Milion Lat, Prąd, Śmierć w Bikini, Znak Równości, Lunatycy, Arktyka, Śmierć na Pięć, Tak Długo Czekam (Ciało), Zapytaj Czy Cię Kocham, Obcy Astronom, Sexy Doll, Sam na Linie, Kombinat, Zawsze Ty (Klatka) czy Układ Sił.

W grupie Nowe Sytuacje zobaczymy ex republikanów - Zbyszka Krzywańskiego, Leszka Biolika, Sławka Ciesielskiego oraz Bartka Gasiula na instr. klawiszowych. Tak jak w minionym roku na scenie pojawi się trójka wokalistów. W tym roku do współpracy zaproszeni zostali: Tymon Tymański, Natalia Pikuła (DREKOTY) oraz Jacek Bończyk.