Maria Peszek - Koncert

Maria Peszek - Koncert
  • Miejsce: Klub Stodoła ul. Batorego 10, Warszawa
  • Czas: Piątek, 1 kwietnia 2016, 20:30
  • Kategoria: koncerty
Charyzmatyczna wokalistka Maria Peszek razem ze swoim mistrzowskim zespołem wraca na polskie sceny klubowe i ponownie koncertuje. Wiosenna trasa, w ramach której artystka wystąpi w klubie Stodoła, będzie promowała najnowszy krążek pt. KARABIN.

Nowa płyta Marii Peszek zatytułowana KARABIN ukaże się 26 lutego 2016 roku. To kolejny koncept album artystki. Tym razem to jedenaście piosenek o wolności, nienawiści i prawie do bycia innym. Jedenaście piosenek na niespokojne czasy. Radykalnie pacyfistyczne treści przewrotnie zestawione z tytułem.

Pisząc te piosenki kilkanaście miesięcy temu nie zdawałam sobie sprawy, że rzeczywistość wyprzedzi to o czym śpiewam i nada tym słowom tak dramatyczny kontekst. Każdy artysta prędzej czy później mierzy się z tematem wolności, tolerancji, prawa do inności i nierozerwalnie wiążącej się z nimi nienawiści. Ale rzeczywistość jest zbyt brutalna a świat bezwzględny, żeby iść na czołgi z kwiatami. Można za to pisać piosenki. O nienawiści przeciw nienawiści. Bo słowa mogą więcej niż naboje. "Karabin" to pacyfistyczna płyta wyrażona militarnymi środkami. Marzyłabym, żeby te piosenki dodawały siły w tych niespokojnych czasach. Żeby dzięki nim ludzie mniej się bali. Bo strach i wolność to wykluczające się słowa.
ZAPRASZAMY

Bilety:
Do 10 marca - 55 pln (stojące), 75 pln (balkony)
Od 11 marca – 62 pln (stojące), 82 pln (balkony)

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10).
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl