LORDI na jedynym koncercie w...

LORDI na jedynym koncercie w Polsce!
  • Miejsce: Progresja Music Zone ul. Fort Wola 22, Warszawa
  • Czas: Niedziela, 1 lutego 2015, 18:00
  • Kategoria: koncerty
  • Gwiazdy: Lordi
1 LUTEGO 2015 – na jedynym koncercie w Polsce wystąpi formacja LORDI, fiński zespół horror-rockowy, zwycięzcy festiwalu Eurowizja z utworem “Hard Rock Hallelujah”. Zespół pod koniec 2013 roku wystąpił w Krakowie, tym razem przyjedzie DO WARSZAWY GDZIE ZAGRA W KLUBIE PROGRESJA MUSIC ZONE (ul.Fort Wola 22) – 1 lutego 2015 o godzinie 19:00.

Koncert jest częścią trasy koncertowej promującej nowy album “SCARE FORCE ONE”, który ukazał się 31 października 2014 nakładem wytwórni AFM Records. Będzie to trzeci koncert Lordi w Polsce. Muzycy po raz kolejny odnowili swoje stroje sceniczne i z nowym zaskakującym show pełnym efektów świetlnych i pirotechnicznych pojawią się w lutym w Polsce.

1 LUTEGO 2015 (NIEDZIELA)
LORDI
SCARE FORCE ONE TOUR
Warszawa, Progresja Music Zone (ul.Fort Wola 22)
wejście 18:00
POCZĄTEK 19:00
BILETY W CENIE 95 ZŁ PRZEDSPRZEDAŻ/120 W DNIU KONCERTU DOSTĘPNE W SIECIACH EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN, TICKETPRO, EVENTIM, ORAZ W KLUBIE

Lordi to doskonały muzycznie zespół, prezentujący na scenie oryginalne show. Przebrani za potwory niczym z filmów grozy, muzycy ze swoim przebojowym hard rockiem, inspirowanym KISS, wzbudzają wielkie zainteresowanie. Swój niebanalny image muzycy kreują od początku kariery, która rozpoczęła się w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. Dopiero kontrakt w 2002 roku z wytwórnią Sony BMG oraz singiel “Would You Love A Monsterman” promowany, oryginalnym, teledyskiem, sprawił, że popularność finów z Lordi eksplodowała.

W 2006 roku grupa wystartowała w konkursie Eurowizji, gdzie nadspodziewanie zdeklasowali popową konkurencję, zdobywając najwyższy wynik punktowy w całej historii tego festiwalu. Lordi jest najpopularniejszym, obok Nightwish, zespołem z Finlandii. Mają własny
napój – Lordi Cola. Wystąpili w pełnometrażowym horrorze “Dark Floors”. Na swoim koncie wydawniczym mają 5 albumów studyjnych, a najnowszy zatytułowany “To Beast Or Not To Beast” ukazał się 1 marca 2013 nakładem wytwórni AFM Records. Zespół skrupulatnie dba o anonimowość, publicznie występuje wyłącznie w strojach scenicznych, których waga wynosi około 10 kilogramów każdy. Charakteryzacja przed koncertem zajmuje im około dwóch godzin.

http://www.lordi.fi/

https://www.facebook.com/LordiOfficial

Organizatorem koncertu jest agencja Piosenka-Plus, www.piosenka-plus.pl


inf.prasowa