KULT UNPLUGGED - KLUB...

KULT UNPLUGGED - KLUB STODOŁA, WARSZAWA
  • Miejsce: Klub Stodoła ul. Batorego 10, Warszawa
  • Czas: Piątek, 20 marca 2015, 18:00
  • Cena od: bilet wstepu - 90 PLN / bilet wstepu - 110 PLN / bilet wstepu - 130 PLN
  • Kategoria: koncerty
  • Gwiazdy: KULT
Legenda polskiego rocka po raz kolejny zaprasza swoich fanów na niezwykłą trasę „KULT UNPLUGGED”!

Pierwszy z unikatowej serii koncertów akustycznych zespołu KULT został zarejestrowany 22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, przy współpracy z MTV Polska. Jeszcze w tym samym roku nagrania z tego niezapomnianego wydarzenia zostały wydane na wielu nośnikach, takich jak: CD, DVD, blu-ray, a także na wyjątkowych płytach winylowych „MTV Unplugged”. Wydawnictwo, zawierające niepowtarzalne wersje utworów zarówno z nowszych, jak i starszych krążków grupy, osiągnęło szczyty popularności i zyskało rzadko spotykane, najwyższe wyróżnienie muzyczne – status „diamentowej płyty”!

Wiele zainteresowania wzbudziła nowa, oryginalna wersja przeboju Tadeusza Woźniaka Zegarmistrz Światła oraz premierowy utwór Szantowy.

Po pięciu latach od pierwszej trasy koncertowej, na której KULT wystąpił z tym niepowtarzalnym materiałem akustycznym, grupa po raz kolejny zabierze swoich fanów w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu!

Dzień później KULT UNPLUGGED będzie można zobaczyć w Gdańsku. Potem zespół pojawi się też w Poznaniu i Łodzi.

- informacja prasowa