Judas Priest Koncert

Judas Priest Koncert
  • Miejsce: Atlas Arena ul. Bandurskiego 7, Łódź
  • Czas: Sobota, 27 czerwca 2015, 20:00
  • Kategoria: koncerty
JUDAS PRIEST

27 CZERWCA 2015 - Atlas Arena, LÓDŹ

JUDAS PRIEST – prawdziwi mistrzowie heavy metalu  w Polsce!

Istnieje tylko kilka zespołów heavy metalowych, którym udało się osiągnąć tak wielki sukces jak Judas Priest podczas swojej prawie 40 letniej kariery.

Ich obecność w muzyce i wpływ na nią pozostaje na rekordowo wysokim poziomie, o czym świadczy

"Nostradamus", prawdopodobnie najlepszy album w ich karierze, oraz nagroda Grammy za "Best Metal Performance”. Judas Priest od lat grają dla milionów fanów na całym świecie a dodatkowo wydają właśnie swój 17 album 'Redeemer of Souls' (Epic Records).

Judas Priest został założony we wczesnych latach 70-tych w Birmingham w Wilekiej Brytanii. Rob Halford, Glenn Tipton, K.K Downing i Ian Hill to grupa muzyków, która zmieniła oblicze heavy metalu. Judas Priest przy tym był jednym z pierwszych zespołów metalowych, który prezentował się w skórze i studach - wygląd, który ostatecznie przyjęty został jako oficjalny dla fanów metalu na całym świecie.

Można powiedzieć, że Judas po prostu królował w latach 80, i nie miał sobie równych. Stworzył takie klasyczne albumy jak w 1980 roku "British Steel", w 1981 "Point of Entry”, w 1982 "Screaming For Vengeance", a w 1984 'Defenders of the Faith'.

Wśród tych albumów narodziły się prawdziwe klasyki 'Breaking the Law', 'Living After Midnight', 'Heading Out to the Highway' .

W roku 2011, Downing ogłosił, że opuszcza zespół - z wciąż palącym pragnieniem kontynuowania pracy pod banderą Judas Priest, zespół postanowił kontynuować swą twórczość wraz z nowym gitarzystą Richiem Faulknerem.

W 2014 roku klasyczny 'Redeemer of Souls” zadebiutował na liście Billboard 200 na # 6 – najwyższym w US w całej karierze zespołu (album trafił także do Top 10 na listach na całym świecie).

Sukces albumu niewątpliwie wzmocnił Judas Priest, o czym świadczy blisko dwu miesięczna trasa koncertowa w USA i na całym świecie.

Bezsprzecznie, Judas Priest należy do prawdziwych mistrzów heavy metalu.

Ceny biletów:

TRYBUNY 155.00 - 199.00

GCEE* 349.00

GOLDEN CIRCLE 249.00

PŁYTA 199.00

Niepełnosprawni 155.00