Foo Fighters

Foo Fighters
  • Miejsce: Kraków Arena ul. Stanisława Lema 7, Kraków
  • Czas: Poniedziałek, 9 listopada 2015, 20:00
  • Kategoria: koncerty
FOO FIGHTERS

KONCERT W POLSCE!

9 LISTOPADA 2015

TAURON ARENA KRAKÓW

GOŚCIE SPECJALNI: TROMBONE SHORTY & ORLEANS AVENUEBILETY W SPRZEDAŻY NA WWW.LIVENATION.PLPo prawie dwudziestu latach FOO FIGHTERS ponownie w Polsce!

To jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń 2015 roku.

Foo Fighters potwierdził rozszerzenie swojej trasy z okazji 20-lecia istnienia zespołu, dodając serię koncertów w Europie. Zaczynając od 5 listopada w Ziggo Dome w Amsterdamie, kończąc 19 listopada w Palau Sant Jordi w Barcelonie– w tym pierwszy koncert zespołu w Polsce od prawie 20 lat.

W ciągu dwóch ostatnich dekad, kiedy w 1995 wyszedł debiutancki album Foo Fighters, Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett i Pat Smear stali się fantastyczną amerykańską rockową kapelą. Zgarnęli 11 Nagród Grammy, cztery Brit Awards, cztery NME Awards, sprzedali 25 milionów płyt i stworzyli ponadczasowe utwory jak "Everlong", "Monkey Wrench", "My Hero", "Learn to Fly", "All My Life", "Best Of You" "The Pretender", "Spacer" i wiele innych. Wyprodukowany przez Butch Vig i Foo Fighters, Sonic Highways to ósmy studyjny album zespołu, razem z DVD wydanym w 9 krajach.

Po zdobyciu trzeciego miejsca jako Brit Award International Group i drugiej nagrody - International NME Award, nie wspominając już o ogromnym sukcesie trasy po Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Foo Fighters kontynuują największą trasę w swojej historii. Fani FF mogą się spodziewać przeglądu dorobku muzycznego zespołu ich największych klasyków oraz nowych utworów.

Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett i Pat Smear są w znakomitej formie, ich fani na całym świecie mogą być pewni, że będzie to wieczór niezapomnianych wrażeń.

facebook.com/foofighters

youtube.com/user/foofightersGośćmi specjalnymi będą: Trombone Shorty & Orleans Avenue.Długo oczekiwany Foo Fighters na koncercie w Krakowie

Foo Fighters - 9 listopada 2015

Tauron Arena Kraków

Bilety w sprzedaży na www.LiveNation.pl

Bilety w cenach:Trybuny górne: 249 PLN

Trybuny dolne: 299 PLN

Płyta: 299 PLN

Niepełnosprawni: 249 PLN