Dj Tonka, IMPREZA SOPOT

Dj Tonka, IMPREZA SOPOT
  • Miejsce: Dream Club ul. Boh. Monte Cassino 53 , Sopot
  • Czas: Piątek, 22 czerwca 2012, 22:00
  • Kategoria: clubbing, dyskoteki
  • Gwiazdy: Dj Tonka
  • Strona www: www.dreamclub.pl
Dj Tonka - impreza w Sopocie, która odbędzie się 22 czerwca 2012 roku w Dream Club przy ul. Boh. Monte Cassino 53. Start godzina 22:00.

Poczuj moc najpopularniejszej dyscypliny sportowej świata w jednym z najlepszych klubów na świecie! Zapraszamy na cykl imprez piłkarskich Euro 2012 w Dream Clubie - Euro Party!

Wystąpi gość specjalny - znany wszystkim Dj Tonka!

DJ Tonka to niemiecki producent i DJ. Na początku swojej kariery współpracował ze swoim szkolnym kolegą Ianem Pooleyem, będącym obecnie znanym DJ-em w środowisku muzycznym. Swoje utwory tworzył w klimatach techno, progressive house i breakbeat i w niedługim czasie stał się jednym z ważniejszych producentów muzyki house. Według artysty – wśród zespołów, które wywarły największy wpływ na jego twórczość można wymienić Grandmaster Flash i Depeche Mode.
DJ Tonka jest także założycielem dwóch wytwórni płytowych: Uplifting Records w 1997 i Vivienne Records w 2000.

Dzięki klimatycznemu wystrojowi oraz oświetleniu klubu dosłownie zatopicie się w piłkarskiej atmosferze! Pięknie dziewczyny w strojach Footbalowych będą bujać się na huśtawkach. Nie zabraknie też pięknych tancerek, które na pewno umilą wam pobyt w Dream Club'ie!

Na imprezę zostali zaproszeni działacze i zawodnicy drużyn piłkarskich!

Niezależnie, której drużynie kibicujesz, świętuj z nami ćwierćfinały!!

O odpowiednią oprawę muzyczną zadba znany wszystkim rezydent klubu - DJ MIBRO!!

Dj Mibro - Reprezentant 3miejskiej sceny Dj'skiej. Od 2008 odpowiada za profil muzyczny klubów należących do Sopockiej firmy Artinvest.Od 2009 roku nieprzerwanie jest jedynym rezydentem Sopockiego Dream Clubu,gdzie miał okazje zagrać z wieloma dj'ami z Polski i Świata,a także muzycznie przygotowywać różne ważne wydarzenia artystyczne i kulturowe m.in wybory Polskiej miss 2009,miss Pomorza 2010,pokazy mody sieci Peek & Cloppenburg, Esotiq & Henderson oraz After Party dla telewizji Polsat i Tvn.Aktualnie w jego setach można usłyszeć mieszankę stylów Rnb, Funk, Disco, House oraz Klasyków lat 80 i 90 starannie wyselekcjonowanych i serwowanych w przeróżnych bootlegach, remixach i mashup'ach.Obecnie trwają prace nad jego pierwszym mixtape,który ukaże się w połowie 2012 roku.