Clintwood i Lorein, KONCERT...

Clintwood i Lorein, KONCERT WARSZAWA
  • Miejsce: Klub Mechanik (Wydział Mechatroniki PW) ul. Narbutta 87, Warszawa
  • Czas: Środa, 10 kwietnia 2013, 19:00
  • Kategoria: koncerty
  • Gwiazdy: Clintwood, Lorein
10 kwietnia zespół CLINTWOOD i LOREIN zagrają w Klubie Mechanik.

Dawno nie było w Polsce debiutu, który łączyłby rockową żarliwość z przebojowością, który zdolny jest porwać tłumy i zagościć na listach przebojów. Zespół powstał w Warszawie i jest wypadkową dotychczasowych doświadczeń oraz nowej energii i zapału muzyków.

W sierpniu 2012 r. Clintwood rozpoczął w studiu pracę nad rejestracją debiutanckiej płyty.
Nad całością nagrań czuwał Adam Toczko, jeden z najlepszych producentów muzycznych w Polsce.
Debiutancka płyta zespołu ukazała się 19 lutego 2013r. Sesja zdjęciowa zespołu jest autorstwa młodej, zdolnej fotografki Sonii Szóstak. 11.02.13 odbyła się premiera drugiego singla CEROWANY.

Grupa LoREiN powstała w 2009 roku. Członkowie zespołu to mieszkańcy Suchedniowa i Skarżyska-Kamiennej. Wiosną 2010 roku zespół nagrał pierwsze demo (4 piosenki) i zdobył kilka ogólnopolskich nagród: pierwsze miejsce na FAZA Festiwal 2010 w Katowicach, dwie pierwszych nagrody w plebiscycie Świętokrzyskich Nagród Muzycznych "Muzyczne Scyzoryki 2010" (debiut roku oraz najlepszy wykonawca pop). Jest również finalistą kilku innych festiwali, m. in.: Browar Rock Festiwal 2010 w Żywcu, Maj Music Festival 2010 w Katowicach, KrakRock 2010 w Krakowie oraz VII Przeglądu Kapel Studenckich w Krakowie. W tym samym roku grupa podpisała kontrakt fonograficzny z wytwórnią płytową SP Records, której nakładem 22 października 2012 ukazała się pierwsza płyta LoREiN pt. MoNoKoLoR.