Biffy Clyro, KONCERT WARSZAWA

Biffy Clyro, KONCERT WARSZAWA
  • Miejsce: Klub Stodoła ul. Batorego 10, Warszawa
  • Czas: Środa, 13 listopada 2013, 20:00
  • Kategoria: koncerty
Biffy Clyro wystąpią 13 listopada 2013 r. zagrają w Stodole w Warszawie!

Zespół istnieje od 1995 roku, jednak prawdziwym przełomem okazał się dla nich rok 2007 kiedy ukazał się ich trzeci album - "Puzzle" (numer 1 na liście sprzedaży płyt w Wielkiej Brytanii!). To wtedy Biffy Clyro zostali dostrzeżeni przez większą ilość fanów, a tak znane formacje jak The Who, The Rolling Stones czy Muse zaprosiły Szkotów do wspólnych występów. Płyta "Only Revolutions", piąty krążek w ich dyskografii, powtórzyła sukces "Puzzle" , a najnowsze wydawnictwo „Opposites” zbiera rewelacyjne recenzje.
Koncert w Stodole będzie pierwszą okazją do posłuchania utworów z nowego albumu w Polsce na klubowym koncercie. Single „Opposite”, „Biblical” czy „Black Chandelier”, podobnie jak pozostałe numery z najnowszego albumu tria, mają ogromny potencjał koncertowy, a poprzednie występy Biffy Clyro w naszym kraju potwierdzają tezę o ich doskonałej koncertowej formie.

Bilety w cenie 99 zł (cena w przedsprzedaży) można nabywać od 13 sierpnia! Do kupienia na go-ahead.pl, eventim.pl, ebilet.pl oraz ticketpro.pl!