Bieg Karnawałowy we...

Bieg Karnawałowy we Wrocławiu, SPORT WROCŁAW
Już w sobotę odbędzie się pierwszy Bieg Karnawałowy we Wrocławiu. Przypominamy zatem wszystkie najważniejsze informacja jak biuro zawodów i pakiet startowy, dojazd i miejsca parkingowe, szatnie i depozyt oraz atrakcje i nagrody.

Na początek plan minutowy naszej imprezy:

9.00 - otwarcie biura zawodów
10.45 - zamknięcie biura zawodów
11.00 - start biegu na 10 km
12.30 - zamknięcie trasy biegu
12.30 - ogłoszenie i zbiórka do biegu krasnala (meta)
12.35 - start biegu krasnala (ok. 100 m, wszyscy mali uczestnicy otrzymają maski karnawałowe)
12.45 - rozpoczęcie dekoracji zwycięzców wszystkich kategorii
13.00 - zakończenie biegu

Biuro zawodów:
Numery startowe wraz z maską i wejściówką do City Sports 4 People będzie można już odbierać w piątek w sklepie sportowym Decathlon Bielany w godzinach 14-20. Ze względów logistycznych, pozostała część pakietu będzie wydawana po biegu. Osoby odbierające pakiet startowy za inne osoby proszone są o przyniesienie do biura zawodów oświadczenia podpisanego przez osobę dla której odbieramy pakiet: OŚWIADCZENIE
W dniu biegu biuro zawodów działa od 9.00 na terenie hotelu GEM.
W biurze zawodów będzie wywieszona alfabetyczna lista startowa z numerami. Swój numer można też sprawdzić na liście startowej www.
Jeżeli znasz swój numer wystarczy, że podejdziesz do właściwego stolika, podpiszesz oświadczenie i odbierzesz pakiet.
Pozostałe elementy pakietu czyli "napój wyskokowy", medal i posiłek regeneracyjny zostaną rozdysponowane na mecie biegu.
Nie ma już możliwości zapisania się na bieg w dniu imprezy.

Depozyt:
Na uczestników biegu czeka depozyt przygotowany obok biura zawodów. Zostawiając torbę zostanie do niej przymocowana kartka z Twoim numerem startowym. Dlatego pamiętaj aby po zakończonym biegu nie chować numeru,będzie potrzebny w depozycie przy odbiorze torby.

Szatnie i natryski:
Przed jak i po biegu są dostępne szatnie oraz natryski, dzięki wsparciu Kuźni Satysfakcji. W szatniach są szafki ale nie są one zamykane, dlatego prosimy o zabranie wartościowych rzeczy do depozytu przy biurze zawodów. Nie odpowiadamy, za rzeczy pozostawione w szatni.

Posiłek regeneracyjny:
Posiłek regeneracyjny będzie wydawany wszystkim osobom posiadającym medal z biegu. Dla każdego została przygotowana jedna solidna porcja dlatego prosimy aby nie przychodzić ponownie po dokładki ;)

Parking i dojazd:
Do hotelu GEM (ul. Maniowskiego 2B we Wrocławiu) można dojechać samochodem. Są dwa parkingi. Na obu zmieści się 150-200 samochodów, a wjazd jest jednorazowo odpłatny 2 zł. Informujemy tez aby nie parkować na ulicy prowadzącej na parking od strony wału. Najechanie na pas ziemi wiąże się z "niszczeniem przyziemia wału przeciwpowodziowego" grozi za to odholowanie pojazdu i mandat. Polecamy przybycie na bieg komunikacja miejską:

autobus lini D (przystanek Śniadeckich)
Tramwaje na moście Szczytnickim: 9, 17, 33 - najlepiej dojść wałem (ul. Kanałowa)


Konkurs na najlepsze przebranie

Wszystkich uczestników Biegu Karnawałowego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie w którym do zdobycia jest opaska Garmin Vivosmart. To wyjątkowe urządzenie, które pomoże monitorować Twój trening i codzienny tryb życia. Partnerem konkursu jest sklep Garmin24.pl. Znajdziesz we Wrocławiu przy ul. Św. Wincentego 17. Jak ją wygrać?

Należy wystartować i ukończyć bieg w wymyślonym przez siebie przebraniu karnawałowym.
Na mecie biegu należy zgłosić się do specjalnego punktu gdzie fotograf będzie wykonywał konkursowe zdjęcie danej osoby.
Zdjęcia zostaną opublikowane w galerii konkursowej na fanpage-u Pro-Run Wrocław na Facebooku po zakończeniu biegu.
Do 12.02.2016 będzie trwało głosowanie biegaczy na najlepszy strój karnawałowy.
Wygrywa zdjęcie, które uzyska jak największą liczbę polubień.


Atrakcje dla uczestników

Przy biurze zawodów będzie znajdować się stanowisko Pan Kręgosłup. Możesz tam spróbować masażu przedstartowego oraz rolowania :)

Źródło: strona organizatora