Augustines - pierwszy koncert...

Augustines - pierwszy koncert w Polsce!
  • Miejsce: Hybrydy ul. Złota 7/9, Warszawa
  • Czas: Sobota, 15 listopada 2014, 18:30
  • Cena od: przedsprzedaż - 50 PLN / w dniu koncertu - 60 PLN
  • Kategoria: koncerty
  • Gwiazdy: Augustines, Arkells
To będzie pierwszy koncert Augustines w Polsce! Amerykańska formacja rockowa już 15 listopada zagra w warszawskim klubie Hybrydy. Augustines swoją jesienna trasą koncertową promują swój drugi krążek zatytułowany po prostu Augustines.

Popularność przyniósł im album Rise Ye Sunken Ships. Augustines często porównywani są do takich zespołów, jak U2, czy Mumford & Sons.

Jako support w klubie Hybrydy zagrają Arkells. To kanadyjska grupa, która zadebiutowała w 2008 roku albumem Jackson Square. W sierpniu tego roku na rynku ukazał się ich trzeci album High Noon. Arkells w Kanadzie cieszy się dużą popularnością - zgarnęli już większość nagród rodzimego przemysłu muzycznego. Koncertowali z takimi zespołami, jak Billy Talent, Tokio Police Club, British Sea Powe, czy Anti-Flag. Trasa z Augustines obejmuje, oprócz Polski, m.in. Wielką Brytanię, Niemcy i Szwajcarię.

Rozpiska godzinowa:

18:30 otwarcie drzwi
19:00 Arkells
19:45 Augustines


Bilety na koncert Augustines w Polsce można kupić na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, a także w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn oraz kasie Palladium.