ATD music 2015 - Stadion...

ATD music 2015 - Stadion Narodowy w Warszawie
  • Miejsce: Stadion PGE Narodowy al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa
  • Czas: Czwartek, 19 marca 2015, 17:30
  • Cena: Wstęp wolny
  • Kategoria: koncerty
  • Gwiazdy: Hey, Jamal, Łąki Łan, O.Torvald
Zwieńczeniem wiosennej edycji targów Absolvent Talent Days będzie bezpłatny koncert pod szyldem ATD music.

Zaproś znajomych i wspólnie dołączcie do prawdopodobnie najlepszego wydarzenia studenckiego tego roku. Bawcie się na największym, bezpłatnym koncercie jaki do tej pory miał miejsce na Płycie Głównej Stadionu Narodowego w Warszawie.

Koncert ATD music jest zgodny z ideą targów pracy Absolvent Talent Days, które poza możliwością poznania rynku pracy są wyjątkową okazją dla młodych ludzi na spotkanie z inspirującymi ludźmi sukcesu. Wspólnym mianownikiem dla zapraszanych na targi gości, jak i artystów występujących podczas koncertu jest fakt, iż udowadniają oni, że pasja, odwaga, i zaangażowanie są kluczem do powodzenia i samorealizacji.

Artyści, którzy wystąpią na ATD music czerpiąc z muzycznej tradycji i kreując ją na swoich własnych zasadach, tworzą nową jakość. Absolvent Talent Days również budują nową jakość. Nową jakość na rynku pracy.

Opaski na koncert można odbierać 18 i 19 marca (pomiędzy 10:00 a 16:30) w czasie trwania Absolvent Talent Days (poziom +1, Biznes Klub, Stadion Narodowy w Warszawie).


- informacja prasowa