Artur Rojek - Składam się z...

Artur Rojek  - Składam się z ciągłych powtórzeń
  • Miejsce: Palladium ul. Złota 9, Warszawa
  • Czas: Piątek, 14 listopada 2014, 20:00
  • Cena: bilety 80 PLN
  • Kategoria: koncerty
  • Gwiazdy: Artur Rojek
Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - to pierwszy solowy album artysty. Po odejściu z zespołu Myslovitz, w którym spędził większą część swojego życia, Artur miał więcej czasu dla siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Dużo podróżował. Po świecie, ale i po swoim mieście. Odwiedzał miejsca, w których kiedyś był, w których coś czuł, kogoś kochał, czegoś się bał.

Muzyk nagrał bardzo osobisty album, ale to nie jest jego prywatna historia, to nie jego życiorys. To jego życie potencjalne. Alternatywne, ale niespełnione. To rozmowa z duchami, z bytami których nie było. Składam się z ciągłych powtórzeń może być płytą o rutynie codzienności, ale może też być opowieścią o tym, jak wiele od nas zależy i jak łatwo z tego rezygnujemy. Może niepotrzebnie?

Artur Rojek to kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Współpracował ponadto z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy Pustkami. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festivalu.