Apocalyptica - Koncert

Apocalyptica - Koncert
  • Miejsce: Torwar ul. Łazienkowska 6, Warszawa
  • Czas: Środa, 7 października 2015, 18:00
  • Kategoria: koncerty
Muzycy wystąpią 7 października 2015 na warszawskim Torwarze i 8 października 2015 w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa.

*Jednocześnie informujemy, że bilety zakupione na wcześniej ogłoszone daty kwietniowe zachowują ważność. Można je też zwracać w punktach zakupu.*

Za nową płytę zespołu - "Shadowmaker" - odpowiada nagrodzony Grammy producent Nick Raskulinecz, znany ze współpracy m.in. z Deftones, Foo Fighters czy Mastodonem. Po raz pierwszy muzycy tworzą go od początku do końca z wokalistą – do składu dołączył Franky Perez. Album, ósmy w dorobku Finów, miał premierę pod koniec kwietnia. Recenzenci wskazują na inspiracje twórczością Alter Bridge czy Alice In Chains, nie brakuje tu jednak także utworów stricte instrumentalnych, z jakich znana jest Apocalyptica.

Support: TRACER

Tracer to trio, które zwróciło na siebie uwagę już pierwszym wydawnictwem. W 2013 roku premierę miał ich drugi krążek - "El Pistolero", wyprodukowany przez Kevina Shirleya, który odpowiedzialny jest za brzmienie krążków takich tuzów jak Slayer, Iron Maiden, Led Zeppelin czy Silverchair. Na lipiec tego roku zaplanowana jest premiera kolejnej płyty "Water For Thirsty Dogs", a wspólna trasa z zespołem Apocalyptica będzie pierwszą okazją do usłyszenia go na żywo!

Zapraszamy!