Władcy umysłów

Władcy umysłów
Władcy umysłów
Film zrealizowany na podstawie opowiadania Philipa Dicka.

W przededniu zdobycia miejsca w Senacie Stanów Zjednoczonych, charyzmatyczny polityk David Norris (Matt Damon) poznaje wyjątkowa kobietę – tancerkę baletu współczesnego Elise Sellas (Emily Blunt). Jednak w momencie, kiedy dociera do niego, że spotkał kobietę swojego życia, siły zewnętrzne sprzysięgają się, żeby tych dwoje rozłączyć.

Tym samym David dowiaduje się o istnieniu organizacji Przeznaczenie – agentów biura Władców Umysłów, którzy nie powstrzymają się przed niczym, żeby tylko manipulować losem dwojga bliskich sobie osób.

W obliczu przytłaczającej niewiadomej David musi albo poddać się siłom zewnętrznym i stać się bezwolnym narzędziem w rękach Przeznaczenia ... albo postawić wszystko na jedna kartę, przeciwstawić się Władcom Umysłów i być z ukochaną kobietą.

David /Matt Damon/ to polityk, który ubiega się o miejsce w senacie. Poznaje piękną Elise Sellas /Emily Blunt/ i gdy znajomość nabiera rumieńców, w grę włączają się ludzie, którzy za wszelką cenę chcą ich rozdzielić. David ma wybór - dostosować się lub zaryzykować wszystko i być z ukochaną …

Video

Władcy umysłów

  • Produkcja: USA Czas trwania: 106 Premiera DVD: 2011-07-14  
  • Reżyseria: George Nolfi Obsada: Emily Blunt, Matt Damon, Anthony Mackie Gatunek: romans, s-f, akcja