Bourne kolekcja na DVD i Blu-ray!

Bourne kolekcja na DVD i Blu-ray!
Bourne kolekcja na DVD i Blu-ray!
 Kolekcja zawiera filmy: "Tożsamość Bourne'a", "Krucjata Bourne'a" oraz "Ultimatum Bourne'a".


"Tożsamość Bourne'a" - marynarze wyławiają ciało meżczyzny. Choć postrzelonego Jasona Bourne'a uratowano od śmierci, całkowicie stracił pamięć. Wkrótce okazuje się, że jeżeli chce przeżyć, musi poznać swoją prawdziwą tożsamość. Ścigany przez swych prześladowców i upływający czas, Bourne odkrywa, że i on ma instynkt zabójcy.

"Krucjata Bourne'a" - mimo amnezji, Bourne układa sobie powoli normalne życie z ukochaną Marie u boku. Ale krwawa przeszłość znowu daje znać o sobie i Bourne ledwo uchodzi z życiem z zamachu. Musi kryć się przed nieznanym wrogiem, lecz nie jest bezbronny - wkrótce okaże się, że i on potrafi być nieuchwytny i zdeterminowany w walce.

"Ultimatum Bourne'a" - Treadstone, ściśle tajny program operacyjny, który stworzył Jamesa Bourne'a - zabójcę, uległ reorganizacji. Został przemianowany na program Blackbriar podlegający Ministerstwu Obrony i mający do dyspozycji nowe pokolenie wyszkolonych zabójców. Dla nich, Bourne jest zagrożeniem, które muszą wyeliminować raz na zawsze. Dane techniczne jak przy wersjach pojedynczych.

Video

Zdjęcia

Bourne kolekcja na DVD i Blu-ray!