ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Patti Smith napisała poemat dla Grety Thunberg

  2020-01-07
  Postać Grety Thunberg, cały czas jest bardzo szeroko komentowana w sieci. Młoda aktywistka interesuje wiele osób i staje się pewnego rodzaju inspiracją. Patti Smith postanowiła napisać krótki poemat dla Grety.
 • Nirvana na żywo w Hollywood. Zespół powrócił na scenę, by zagrać wyjątkowy koncert

  2020-01-07
  Wydawać by się mogło, że tego typu koncert to jeden wielki żart i coś, co nie miało prawa się wydarzyć. Jednak faktycznie, Nirvana reaktywowała się na jeden koncert w Hollywood!
 • Ozzy Osbourne bierze udział w zamieszkach! Nowy klip trafił do sieci [WIDEO]

  2020-01-07
  Ozzy Osbourne po raz kolejny udowadnia, że jest nie do zatrzymania. Tym razem do sieci trafił drugi klip, który promuje nadchodzące wydawnictwo artysty. W obrazie możemy zobaczyć zamieszki, w których Ozzy jest ważną postacią.
 • Till Lindemann - nietypowy QUIZ na temat wokalisty Rammstein

  2020-01-04
  Till Lindemann to z pewnością jeden z najoryginalniejszych wokalistów rockowych, a grupa, którą dowodzi, z pewnością wpisała się w kanon. Przygotowaliśmy dla was nietypowy QUIZ o artyście.
 • Paranoja jest goła - Decadent Fun Club interpretuje Maanam

  2020-01-03
  Zespół Decadent Fun Club zaprezentował interpretację utworu „Paranoja jest goła” Mananamu.
 • Jedenastka ze Stranger Thing śpiewa Adele! Nagranie pochodzi z czasów, gdy aktorka miała 6 lat [WIDEO]

  2020-01-03
  Dzieciaki ze 'Stranger Things' cały czas budzą ogromne zainteresowanie, co widać po zainteresowaniu każdą, nawet najmniejszą akcją młodych aktorów. Tym razem Millie Bobby Brown opublikowała stare nagranie, na którym możemy usłyszeć jak wykonuje piosenkę Adele.
 • Z okazji 250. urodziny Beethovena komputer dokończy za niego X symfonię

  2020-01-03
  Technologia pędzi do przodu, dzięki czemu możemy zobaczyć na ekranie zmarłych aktorów, a od pewnego czasu dostępne są specjalne streamy, gdzie można słuchać muzyki, którą stworzył algorytm. Okazuje się, że dzięki komputerom, wkrótce będziemy mogli usłyszeć X symfonię Beethovena.
 • Szalony cover 'Master of puppets'. Z każdym słowem 'master' tempo przyśpiesza [WIDEO]

  2020-01-03
  Metallica jest jednym z tych zespołów, który doczekał się prawdopodobnie najwięcej coverów. Co prawda są lepsze i gorsze, jednak ten jest z pewnością jednym z tych najbardziej szalonych.
 • Legendarny hit internetu ma już 10 lat! Popatrz, jaka franca [WIDEO]

  2020-01-03
  Ten film był czymś bardzo ważnym dla polskiego internetu, na tyle, że słowa, które można było w nim usłyszeć, trafiły do języka potocznego. Słynny 'forfiter' ma już 10 lat!
 • WOŚP 2020 - AUKCJE. Najciekawsze przedmioty, które można wylicytować

  2020-01-03
  Aukcje WOŚP co roku gromadzą bardzo wiele ciekawych i wartościowych przedmiotów. Sprawdźcie, co przekazano tym razem na rzecz fundacji. Warto zaznaczyć, że kilka przedmiotów robi mega wrażenie.
 • 2019 rok był rekordowy dla Metalliki w internecie. Statystyki robią wrażenie

  2020-01-03
  Metallica w 2019 roku nie mogła narzekać na brak zajęć. Zespół zagrał potężną trasę po stadionach w Europie, ponownie wystąpił w konwencji S&M i jak widać, odbiło się to pozytywnie na odtworzeniach w sieci.
 • Machine Driven Sun - Blackout. Nowy singiel zespołu z Gdańska

  2020-01-03
  Machine Driven Sun to industrial/electro rockowy zespół z Gdańska, któremu nie obce są wpływy takich zespołów, jak Nine Inch Nails, Rammstein, Static-X czy Guano Apes. Wraz z nadejściem nowego roku 2020 kapela wydała videoklip do nowego singla "Blackout".
 • Kot wygląda jak Baby Yoda, podbija serca fanów Star Wars

  2020-01-02
  Baby Yoda jest niekwestionowaną gwiazdą, która podbiła nie tylko serca fanów Star Wars. Uroczy stworek jest prawdziwym hitem i jak się okazuje jest na świecie kot, który wygląda identycznie jak mały bohater serialu 'The Mandalorian'.
 • MŁODA ALTERNATYWA PODBIJE WARSZAWĘ! ECHA I MORTAS WYSTĄPIĄ W POTOKU

  2020-01-02
  Młoda polska alternatywa podbije Warszawę! Już 11 stycznia w stołecznym klubie Potok wystąpią dwie obiecujące kapele - ECHA oraz Mortas!
 • Polak kupił zdjęcie Księżyca za 1,5 milionów dolarów. Okazało się fotomontażem

  2020-01-02
  Czasami trzeba kilka razy przemyśleć zakup, zwłaszcza jeśli płaci się 1,5 miliona dolarów. Pewien Polak nie przemyślał i okazało się, że kupił fotomontaż zamiast prawdziwej fotografii.
 • Joker miał mieć dużo bardziej mroczne zakończenie

  2020-01-02
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Okazuje się, że mroczna produkcja miała mieć jeszcze cięższe i ponure zakończenie.
 • Slayer stał się inspiracją dla Green Daya! Jak to możliwe?

  2020-01-02
  Slayr jest od wielu lat inspiracją dla całych pokoleń muzyków, którzy otwarcie mówią, że twróczość legendarnej grupy jest dla nich ważna. Nikt się jednak nie spodziewał chyba, że Slayer stanie się inspiracją dla Green Daya.
 • Muzycy Tool, Iron Maiden i SOAD chcą coś nagrać razem?

  2020-01-02
  W historii muzyki było już kilka supergrup, które podbiły serca słuchaczy. Czy będziemy mogli posłuchać kolejnego zespołu, który został uformowany z popularnych artystów?
 • Ozzy Osbourne jest w bardzo złym stanie?! Podobno nie rozpoznaje rodziny

  2020-01-02
  W ostatnich miesiącach Ozzy Osbourne walczył z różnymi dolegliwościami, przez co musiał odwołać zaplanowane koncerty. Później było już lepiej, a wokalista zaczął się znowu udzielać w mediach i zapowiedział powrót do grania na żywo. Najnowsze doniesienia są jednak bardzo złe, a stan zdrowia artysty podobno mocno się pogorszył.
 • 3-majówka 2020 - ZESPOŁY, BILETY

  2019-12-31
  Wrocławski festiwal 3-Majówka jak zwykle posiada mocny line-up. Wiemy, kto wystąpi w 2020 roku na festiwalu 3-Majówka.