ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy wokalista AC/DC. Dlaczego Dave Evans opuścił zespół?

  2019-08-21
  Historia AC/DC z pewnością mogłaby posłużyć za scenariusz do niezłego filmu biograficznego. Mimo upływu lat, cały czas dowiadujemy się czegoś nowego na temat grupy, która od kilku dekad jest prawdziwą ikona. Tym razem o swojej obecności w AC/DC wypowiedział się jej pierwszy wokalista - Dave Evans.
 • TO 2 - kolejny zwiastun filmu i jeszcze straszniejsze sceny

  2019-08-21
  Gdy do kin trafiła nowe wersja kultowego filmu 'TO', nikt nie spodziewał się, że wypadnie to tak dobrze. Twórcy postanowili pójść za ciosem, tworząc kontynuację filmu! Teraz dostaliśmy drugi zwiastun filmu 'TO 2', który pokazuje, że będzie bardzo strasznie.
 • Metallica - Warszawa 2019: dojazd, utrudnienia, zamknięte ulice

  2019-08-21
  Metallica w Warszawie - dojazd, utrudnienia, zamknięte ulice. Na EskaROCK.pl znajdziecie szczegółowe informacje na temat koncertu Metalliki na PGE Narodowym.
 • Matrix 4 oficjalnie potwierdzony! Do obsady wracają aktorzy z pierwszej części

  2019-08-21
  Kultowy 'Matrix' powraca! Film, który zrewolucjonizował kino oraz spojrzenie na temat science fiction, doczeka się kontynuacji! Poznaliśmy oficjalne informacje na temat obsady oraz wstępnego zarysu fabuły.
 • KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR

  2019-08-20
  Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach
 • Ile razy Metallica była w Polsce? Najlepsze ciekawostki o koncertach w naszym kraju [VIDEO]

  2019-08-20
  Metallica uwielbia nasz kraj, świadczyć może o tym fakt, że grupa bardzo często odwiedza Polskę. Sprawdźcie, ile razy Metallika była u nas i co wtedy grano na koncertach?
 • Dziura na ulicy Szaserów w Warszawie jest atrakcją turystyczną. Dlaczego?

  2019-08-20
  Dziury w jezdni nie są raczej niczym nowym w Polsce, jednak jedna z nich stała bardzo wyjątkowa. Dziura na ulicy Szaserów stała się tak słynna, że według Google to atrakcja turystyczna.
 • Metallica w Warszawie 2019 - BILETY ZNOWU DOSTĘPNE!

  2019-08-20
  Koncert Metalliki cieszył się gigantycznym zainteresowaniem już od momentu ogłoszenia. Bilety nie były długo dostępne, jednak dzień przed koncertem ogłoszono ostatnią pulę biletów.
 • Mecze bejsbola trwają tak długo, że Jack White dał radę wyjść, zagrać koncert i wrócić na końcówkę rozgrywki

  2019-08-20
  Mecze bejsbola są z pewnością bardzo emocjonujące, jednak trwają tak długo, że da się podczas ich trwania zagrać koncert. Nie wierzycie? Jack White udowodnił, że nie jest to niemożliwe.
 • Gdańsk chce stworzyć festiwal dla influencerów. Koszt imprezy to 600 tysięcy złotych!

  2019-08-20
  Influencerzy są coraz ważniejsi na rynku rozrywkowym i spokojnie można powiedzieć, że to oni opanowują przestrzeń medialną. Nie uszło to uwadze władz Gdańska, które chcą stworzyć festiwal dla influencerów.
 • Slipknot trafił na szczyt listy Billboard 200. To pierwsze metalowy zespół od dwóch lat na pierwszym miejscu

  2019-08-20
  Slipknot ponownie jest na językach wszystkich, a wszystko dzięki albumowi 'We Are Not Your Kind', który zdobywa niesamowicie dobre recenzje. Grupa może pochwalić się także niezłym osiągnięciem, którym jest zdobycie szczytu listy Billboard 200.
 • Die Antwoord zostali wyrzuceni z dwóch festiwali. Wszystko przez 'szerzenie nienawiści'

  2019-08-20
  To, że zespół Die Antwoord działa niekonwencjonalnie wiadomo od dawna, jednak nikt nie spodziewał się, że pochodząca z RPA grupa, może zostać wyrzucona z festiwali za 'szerzenie nienawiści'.
 • Dream popowy KONTAUR prezentuje debiutancki mini-album

  2019-08-20
  "Read The Light" to tytuł debiutanckiego mini-albumu śląskiego muzyka i producenta Konrada Niedojadło tworzącego pod szyldem Kontaur.
 • Polak podróżuje za Metalliką po całej Europie. Co widział podczas koncertów?

  2019-08-20
  Metallica ponownie gra w Europie i spokojnie można powiedzieć, że to kolejna udana trasa. Koncerty cieszą się gigantycznym zainteresowaniem, a wśród odwiedzających wszystkie występy znalazł się nasz rodak, Paweł Kaczyński.
 • Metallica - S&M 2 w polskich kinach. Gdzie kupić bilety?

  2019-08-19
  Taki pokaz to nie tylko okazja dla zagorzałych fanów, ale również dla osób, którym nie udało się zobaczyć zespołu na żywo. W polskich kinach będzie można obejrzeć wyjątkowy koncert 'S&M 2'.
 • Spotkanie z zespołem Bokassa w Winylowej ! 20.08.2019

  2019-08-19
  Strefa Music Art. i Winylowa zaprasza na Jedyne takie spotkanie na żywo z członkami zespołu Bokassa. 21 sierpnia na PGE Narodowy grupa zagra jako pierwszy support Metalliki.
 • 'Pewnego razu... w Hollywood' - soundtrack z filmu [AUDIO]

  2019-08-19
  Ponad 20 legendarnych kawałków z ery Hollywood lat 60’ znalazło się na soundtracku z nowego filmu Quentina Tarrantino „Once Upon A Time In Hollywood”. Quentin, słynący z kolekcjonowania winylowych płyt, postanowił sam wybrać utwory, które stworzyły list miłosny do muzyki lat 60’.
 • Gwiazda 'Stranger Things' zadebiutowała dwoma utworami [AUDIO]

  2019-08-19
  To, że aktorzy znani ze 'Sranger Things' są muzykalni, wiadomo nie od wczoraj. Jednak, tym razem mamy prawdziwą kumulację. Córka Umy Thurman i Ethana Hawka, postanowiła wydać dwa numery.
 • Pol'and'Rock Festival 2020 - DATA I MIEJSCE

  2019-08-19
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, line-up, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu, który do niedawna był znany pod nazwą Przystanek Woodstock.