ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Nowy Strażnik Teksasu ma polskie korzenie!

  2019-09-25
  Ogłoszenie produkcji nowej odsłony 'Strażnika Teksasu', wywołało wiele emocji. Okazuje się, że aktor, który wcieli się w główną postać, posiada polskie korzenie.
 • Zapowiedziano publikację nieznanego klipu The Beatles

  2019-09-25
  Od pewnego czasu wiemy, że pojawi się reedycja albumu 'Abbey Road'. Teraz ogłoszono, że z okazji specjalnego wydania, otrzymamy wyjątkowy klip, który wcześniej nie był publikowany.
 • Wiemy gdzie i z kim gra Marcin Gortat!

  2019-09-24
  Wieloletni zawodnik NBA nie próżnuje. Pod koniec czerwca tradycyjnie odbyła się seria campów, czyli treningów dla dzieci i młodzieży z jego udziałem. W lipcu Marcin Gortat już po raz ósmy zorganizował mecz charytatywny, w którym gwiazdy sportu, muzyki i telewizji stanęły naprzeciw drużyny Wojska Polskiego. Co robi teraz?
 • Transgresja feat JELONEK - KOMPLEKSY. Sprawdźcie premierowy numer

  2019-09-24
  Gościnny udział Michała JELONKA Jelonka na koncercie Transgresji w ramach PolAndRock Festiwal w 2019 - Pokojowa Wioska Kryszny zaowocował dalszą współpracą muzyków! JELONEK został w sposób niezwykle podstępny uprowadzony i … nie chciał, ale NAGRAŁ.
 • Krakowski FLESHWORLD zapowiada nowy album

  2019-09-24
  Krakowska formacja Fleshoworld wyda 11 października nową płytę o intrygującym tytule „The Essence Has Changed But The Detail Remains”. Ukazał się pierwszy klip promujący to wydawnictwo.
 • Przez rozlaną kawę, samolot musiał awaryjnie lądować. Co się stało?

  2019-09-24
  Loty bywają przerywane w nagłych przypadkach, zwłaszcza, gdy jest bezpośrednie zagrożenie zdrowia lub życia pasażerów. Jakiś czas temu zdecydowano o awaryjnym lądowaniu, z podowu rozlanej kawy.
 • Strażnik Teksasu powraca i nie będzie w nim Chucka Norrisa

  2019-09-24
  Serial 'Strażnik Teksasu' to pewnego rodzaju pozycja kultowa dla wielu fanów Chucka Norrisa. Okazuje się, że produkcja powróci w nowej wersji, jednak nie będzie w niej legendarnego gwiazdroa ina kopanego.
 • Whisky z Gry o Tron w polskich sklepach. Jaka cena za butelkę?

  2019-09-24
  Mimo niezbyt dobrze przyjętego ostatniego sezonu, 'Gra o tron' nadal wywołuje wiele emocji. Tym razem, do polskich sklepów trafi specjalna edycja whisky, która jest inspirowana serialem.
 • Ile Michael Jackson zarobił po śmierci? Kwota robi wrażenie

  2019-09-24
  Mówi się, że każdy popularny artysta jest wart najwięcej po swojej śmierci. Dotyczyło to między innymi Elvisa Presleya, Johna Lennona oraz Michaela Jacksona. Ujawniono, ile słynny wokalista zarobił od chwili swojej śmierci, a trzeba przyznać, że ta kwota powala.
 • Joker doczeka się kontynuacji i spotka się z Batmanem? Twórcy ujawnili plany

  2019-09-24
  Joker nie trafił jeszcze do kin, a już wywołuje wiele emocji i to nie tylko wśród fanów komiksów. Czy jest szansa na to, że zobaczymy kolejną część Jokera, gdzie ten skonfrontuje się z Batmanem?
 • Jonathan Davis powiedział, kto jest dla niego bogiem rocka

  2019-09-24
  Jonathan Davis udzielił niedawno dość obszernego wywiadu w programie 'The Rock Show With Johnnie Walker' emitowanego w BBC. Wokalista powiedział między innymi, kto jest jego osobistym bogiem rocka.
 • El Camino: Film 'Breaking Bad' - zapowiedź i oficjalny plakat!

  2019-09-23
  Aby iść do przodu, przeszłość trzeba zostawić za sobą...NETFLIX UDOSTĘPNIŁ ZAPOWIEDŹ I OFICJALNY PLAKAT EL CAMINO: FILM "BREAKING BAD"
 • Slash opowiedział szczerze, o swoim uzależnieniu od alkoholu

  2019-09-23
  Slash w swojej karierze przeżył bardzo wiele i z pewnością większość tych rzeczy było wywołanych przez alkohol i narkotyki. Artysta postanowił opowiedzieć szczerze o swoim uzależnieniu.
 • Ozzy Osbourne zapowiada specjalne wydawnictwo, gdzie pojawią się niepublikowane utwory

  2019-09-23
  Ozzy Osbourne w ostatnim czasie musiał wycofać się z mediów, by móc naprawić swoje zdrowie. Artysta powrócił na płycie Post Malone'a, a teraz zapowiada ogromny box winylowy, na którym znajdą się niepublikowane wcześniej numery.
 • Metro w Nowym Jorku nakazało noszenie psów w torbach. Mieszkańcy w zabawny sposób obeszli nakaz

  2019-09-23
  Metro w Nowym Jorku, postanowiło zakazać wprowadzania psów na teren metra, chyba, że są umieszczone w torbach. Na to mieszkańcy metropolii odpowiedzieli bardzo zabawnie, nosząc nawet duże czworonogi w torbach.
 • Nergal opublikował zdjęcię z czasów, gdy przechodził chemioterapię

  2019-09-23
  Nergal co jakiś czas wrzuca do sieci archiwalne zdjęcia, przypominając dawne czasy Behemotha lub swoje prywatne wspomnienia. Tym razem, do sieci trafiło zdjęcie, które przedstawia muzyka podczas ciężkiej chemioterapii, którą przechodził w 2010 roku.
 • Guns N' Roses powrócili na scenę. Tak wyglądał pierwszy koncert w 2019 roku

  2019-09-23
  Guns N' Roses powrócili na scenę i spokojnie można powiedzieć, że są w świetnej formie. W sieci pojawił się zapis pierwszego koncertu grupy w 2019 roku.
 • Historyczny serial komediowy z Kazikiem Staszewskim, Nocnym Kochankiem i Zenkiem Kupatasą. Kiedy premiera 'Ostatniego Wikinga'?

  2019-09-23
  Kazik Staszewski pojawiał się już w produkcjach filmowych i głównie były to filmy ZF Skurcz. Tym razem, artysta pojawi się w komediowej produkcji 'Ostatni Wiking', w której zobaczymy również muzyków Nocnego Kochanka i Zenka Kupatasy.
 • GRONO PUMA TALENTS ROŚNIE W SIŁĘ! Ogłoszono nową ambasadorkę

  2019-09-23
  Do ekipy dołącza niezwykle utalentowana ukraińska artystka LUNA (ЛУНА).
 • Leonard Cohen - Thanks for the Dance. Niepublikowane utwory mistrza

  2019-09-22
  „The Goal” to zapowiedź nowego dzieła artysty, którego wszyscy pamiętamy. Znajdzie się on na albumie „Thanks for the Dance”, który pozwoli mu ostatni raz odezwać się do swoich przyjaciół i fanów. To nie jest zestaw odrzutów z sesji nagraniowych, czy stron B winylowych płyt, ale niespodziewana kompilacja nowych, ekscytujących utworów i kontynuacja ostatniej za życia pracy mistrza. Premiera wydawnictwa planowana jest na 22 listopada 2019 roku.