ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jak Ozzy pracował przy najnowszym klipie? Pokazano making of 'Under the Graveyard'

  2019-12-27
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i spokojnie można stwierdzić, że nowy materiał zapowiada się bardzo dobrze. Do sieci trafił materiał, który ukazuje, jak powstawał klip promujący najnowszy krążek.
 • Kultowy numer Nirvany przekroczył miliard wyświetleń

  2019-12-27
  Miliard wyświetleń na Youtube nie jest już wielkim zaskoczeniem, a tym bardziej wydarzeniem. Jednak, jeśli chodzi o klasyki rockowe, to zawsze warto wspomnieć o tym, że jakiś hit kultowego zespołu osiągnął magiczny miliard.
 • Magik - 19 rocznica śmierci. Co wydarzyło się 26.12.2000 w Katowicach?

  2019-12-24
  Magik zmarł 26.12.2000 roku - dokładnie 19 lat temu. Jeden z ulubionych raperów w świecie rocka w tym roku skończyłby 40 lat. Co zdarzyło się w drugi dzień świąt 19 lat temu?
 • George Michael śpiewa Queen. Dowód na to, że był niedocenioną gwiazdą rocka [VIDEO]

  2019-12-24
  Po śmierci George'a Michaela, wszyscy wspominają go jako artystę w 100% popowego. Mało osób wie, że muzyk miał w sobie cząstkę rockowca, który wczuwał się świetnie w klimat.
 • Łydka Grubasa – Socjalibacja 2020. Szczegóły koncertów

  2019-12-23
  W połowie lutego 2020 roku startuje najnowsza trasa zespołu – Łydka Grubasa, której pierwsza część potrwa praktycznie do końca sezonu letniego. W jej ramach Łydka Grubasa na początek zawita w około 30 miastach, występując przed publicznością klubową.
 • The Clash - odnowiony teledysk London Calling [WIDEO]

  2019-12-23
  14 grudnia przypadła rocznica (40!) premiery albumu grupy The Clash London Calling. Celebrując tę rocznicę Sony Music prezentuje odnowiony teledysk do utworu "London Calling" w jakości HD.
 • Oasis powróci w 2020 roku? Tak twierdzi Liam Gallagher

  2019-12-23
  Konflikt między braćmi Gallagher jest już legendarny i wyglądało na to, że nie da się za nic pogodzić zwaśnionych artystów. Okazuje się, że Oasis może wrócić w 2020 roku. Jak to możliwe?
 • Olga Tokarczuk ma swoją figurkę Lego!

  2019-12-23
  O Oldze Tokarczuk mówi się cały czas i nic dziwnego. Nasza pisarka może pochwalić się nie tylko nagrodą Nobla, ale również własną figurką Lego.
 • Jak robiono animowane logotypy, zanim powstały komputery? Odpowiedź jest w tym nagraniu [WIDEO]

  2019-12-23
  W dobie komputerów i świetnie przygotowanych grafików, logotypu i czołówki robi się bardzo szybko i sprawnie. kiedyś nie było tak prosto, a ten film ukazuje, że stworzenie czołówki z logotypem to była ciężka praca.
 • FLESHGOD APOCALYPSE w Poznaniu i Warszawie 2020! Bilety na koncerty mistrzów symfonicznego death metalu

  2019-12-23
  Mistrzowie symfonicznego death metalu powracają do Polski! Fleshgod Apocalypse wystąpi na koncertach w Poznaniu i Warszawie w ramach trasy promującej najnowsze wydawnictwo zespołu, „Veleno”. Gościem specjalnym tych koncertów będą Kanadyjczycy z Ex Deo! Organizatorem koncertów jest agencja WiniaryBookings.
 • Co Finn chciał powiedzieć Rey w Skywalker. Odrodzenie? Jest oficjalna odpowiedź

  2019-12-23
  Nowa część Gwiezdnych Wojen podbija kina na całym świecie i pozostawia kilka pytań. Co Finn chciał powiedzieć Rey w pewnej scenie? Jest już oficjalna odpowiedź.
 • BLACK RIVER - koncerty 2020: bilety, daty, miejsca występów rockowej kapeli

  2019-12-23
  Rock’n’rollowa supergrupa znowu w akcji! Po świetnych koncertach w kwietniu 2019 roku, Black River powraca, by promować swój najnowszy album „Humanoid”. Z tej okazji zespół wystąpi na czterech klubowych koncertach: w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie oraz Gdańsku. Więcej informacji o trasie w Polsce znajdziecie na EskaROCK.pl. Organizatorem koncertów jest agencja WiniaryBookings.
 • PSY 3. W IMIĘ ZASAD - FINALNY TRAILER W SIECI! [WIDEO]

  2019-12-23
  Stare zasady kontra nowy ład. Bogusław Linda i Marcin Dorociński w finalnym zwiastunie 'Psy 3. W imię zasad' Władysława Pasikowskiego. Wielki powrót Franza Maurera. W kinach od 17 stycznia.
 • Prezenty na ostatnią chwilę. Co kupić dzień przed wigilią?

  2019-12-23
  Nie masz pomysłu na prezent świąteczny, a wypadałoby mieć, skoro jutro wigilia? Spokojnie, mamy dla was kilka opcji, które można kupić jeszcze w wigilie i raczej nie będziecie stać w kilometrowych kolejkach.
 • My Chemical Romance wrócili po 7 latach. Oto zapis koncertu [WIDEO]

  2019-12-23
  Na ten powrót czekało wielu fanów, którzy zaczynali wątpić, czy Gerard Way powróci ze swoim macierzystym zespołem. Reaktywacja stała się faktem, a zespół My Chemical Romance znowu gra dla swoich fanów.
 • Ozzy i Sharon nie spędzą Bożego Narodzenia razem. To pierwszy raz od 40 lat

  2019-12-23
  Ozzy i Sharon to bardzo zgrane małżeństwo, które mimo wielu potknięć wokalisty, nadal trwa i raczej dobrze się dogaduje. Okazuje się, że para nie spędzi razem świąt, co zdarzy się pierwszy raz od 40 lat!
 • Krótkie życzenia na Boże Narodzenie – SMS z życzeniami świątecznymi

  2019-12-23
  Krótkie życzenia na Boże Narodzenie - co najlepiej wysłać rodzinie i przyjaciołom? Sprawdźcie, najlepsze SMSy z życzeniami świątecznymi.
 • Koncerty Guns N' Roses były tak długie, że Gilby Clarke podczas wydarzenia zamawiał pizzę na scenę

  2019-12-23
  W najlepszych latach działalności, koncerty Guns N' Roses nie tylko zaczynały się z mocnym opóźnieniem, ale również trwały bardzo długo. To właśnie przez czas trwania, Gilby Clark zamawiał na scenę pizzę.
 • Najlepiej zarabiający utwór świąteczny to nie 'Last Christmas'. Kto zgarnia najwięcej pieniędzy?

  2019-12-23
  Gdy nadchodzą święta, pewne jest, że gdzieś usłyszymy zawodzącego George'a Michaela, który śpiewa o ostatnich świętach. Okazuje się, że to nie ten numer zarabia najwięcej pieniędzy w okresie świątecznym. Kto go przebija?