ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sabina Szewczyk - Komety. Szczegóły nowego singla artystki

  2020-05-06
  Łagodny, mglisty wokal, dźwięki syntezatora i instrumentów akustycznych, doskonale oddają charakter zespołu Sabiny Szewczyk, który wydał singiel ''Komety''.
 • Pierwsze zdjęcie z planu 2. sezonu ''The Mandalorian''. Czy Baby Yoda się zmienił?

  2020-05-06
  Serial ''The Mandalorian'', to prawdziwy hit Disneya, który było pewne, że będzie kontynuowany. Prace nad nowym sezonem ruszyły pełną parą, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak zmienił się Baby Yoda.
 • Nicolas Cage wcieli się w Joe Exotica! Kiedy pojawi się serial o ''Królu tygrysów''?

  2020-05-06
  Historia Joe Exotica stała się prawdziwym hitem, a serial o jego kontrowersyjnym życiu, przebił popularnością ''Stranger Things''. Okazuje się, że pojawi się fabularyzowany serial, w którym główną rolę przejmie Nicolas Cage!
 • Faust - zespół powraca z nowym wydawnictwem

  2020-05-06
  Faust postał w Wyszkowie pod Warszawą w 1996 r. a pierwszy debiut nagrał i wydał na kasecie w 1998 r. – materiał ten zatytułowany "Sen" w wielu podsumowaniach wskazywany był jako najlepsze demo 1998 r.
 • Biograficzny film o Ozzym Osbournie. O czym opowie fabularna historia?

  2020-05-06
  Na temat filmu o życiu Ozzy'ego Osbourne'a mówi się od jakiegoś czasu. W końcu poznaliśmy więcej szczegółów produkcji, która ma pokazać szalone życie artysty.
 • Metallica i RATM dzisiaj nie zdobyliby takiego rozgłosu. Tak twierdzi Tom Morello

  2020-05-06
  Metallica i Rage Against The Machine, to niekwestionowane legendy i klasyki w swoich gatunkach. Według Toma Morello, gdyby dzisiaj grupy startowały, nie miałyby raczej szans na taki rozgłos jak kiedyś.
 • The Rolling Stones “Extra Licks” – wyjątkowa seria transmisji z występów na żywo, dostępna wyłącznie na YouTube 

  2020-05-05
  The Rolling Stones “Extra Licks” to sześcioodcinkowa, prezentowana co tydzień seria, która zawierać będzie dodatkowe nagrania z najbardziej pamiętnych koncertów zespołu na całym świecie. Premiera w niedzielę, 3 maja, o 12:00 PT (21:00 czasu środkowoeuropejskiego) na oficjalnym kanale The Rolling Stones na YouTube
 • Taika Waititi dostanie swój film w świecie Gwiezdnych Wojen. Co wiemy o produkcji?

  2020-05-05
  Świat Gwiezdnych Wojen cały czas jest rozbudowywany, a po zakończeniu sagi Skywalkerów, są plany na inne produkcje osadzone w świecie kultowej sagi. Teraz ogłoszono, że swój film dostanie reżyser Taika Waititi.
 • Polskie akcenty w serialu Netflixa. Kierunek: Noc ma pełno odniesień do naszego kraju

  2020-05-05
  Najnowsza produkcja Netflixa, pod tytułem ''Kierunek: Noc'' ma pełno akcentów polskich. Co znajomie brzmiącego i wyglądającego znalazło się jeszcze w serialu?  
 • Katowickie DE ŁINDOWS z satyrycznym klipem "Nie Wszystko Złoto..."

  2020-05-05
  Twórcą i pomysłodawcą teledysku jest Dominik Czech. Znany szerszej publiczność jako reżyser filmu "NIKT".
 • The Bullseyes - Can’t Believer (Akustycznie). W sieci pojawiła się nowa wersja znanego singla

  2020-05-05
  Pierwszego maja znani z rześkiego gitarowego rzępolenia The Bullseyes zaskoczyli subtelną, akustyczną, bardziej indie folkową wersją swojego dotychczas najlepiej przyjętego singla pod tytułem „Can’t Believer”.
 • Zmierzch powraca! Stephenie Meyer ogłosiła prace nad kolejną częścią

  2020-05-05
  Ta informacja ucieszy fanów i z pewnością wywoła złość i smutek u tych, którzy nie lubili historii o wampirach, w wydaniu Stephenie Meyer. Okazuje się, że historia będzie w pewien sposób kontynuowana! Poznaliśmy pierwsze szczegóły.
 • Gwiazda ''Domu z papieru'' wysłała specjalny komunikat dla fanów w Polsce [WIDEO]

  2020-05-05
  Serial ''Dom z papieru'' stał się hitem na całym świecie, jednak w Polsce ilość fanów produkcji Netflixa jest ogromna. Serialowa Nairobi, ma dla wszystkich fanów mały komunikat.
 • Brian Johnson zasugerował powrót AC/DC. Kiedy zespół pojawi się z czymś nowym?

  2020-05-05
  O nowej płycie AC/DC mówi się od jakiegoś czasu, jednak muzycy nic oficjalnie nie mówią. W końcu Brian Johnson powiedział kilka słów, które mogą nakierować na to, że nowy album grupy jest już bardzo blisko.
 • ATME - premiera specjalnego koncertu akustycznego. Gdzie obejrzeć nagranie?

  2020-05-05
  Wrocławska grupa ATME od 2013 roku aktywnie działa na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej. Zespół tworzą cztery zintegrowane osobowości szukające własnej drogi w muzyce, co ujawnia się w różnorodnym stylu gry, zmiennym metrum oraz złożonych strukturach kompozycyjnych. Do sieci trafił właśnie specjalny zapis koncertu akustycznego.
 • Queen z Adamem Lambertem, nagrali specjalną wersję ''We Are The Champions''. Wszystko w szczytnym celu

  2020-05-04
  Pandemia koronawirusa, zmusiła wszystkich do pozostania w domach, co często motywuje artystów do nowych nagrań. Queen postanowili na odległość zagrać z Adamem Lambertem jeden z wielkich hitów grupy.
 • Hiperrealistyczne rysunki artysty podbijają sieć. Nie można oderwać od nich wzroku [WIDEO]

  2020-05-04
  W sieci jest wiele nagrań, które pokazują świetne rysunki oraz to jak je wykonać. Jest jednak pewien artysta, którego rysunki robią ogromne wrażenie i ciężko się połapać, czy to faktycznie zostało narysowane na papierze.
 • Metallica zagrała numer na wideokonferencji. Czy to oznacza, że czeka nas cały koncert?

  2020-05-04
  Metallica stara się nie wypaść z formy i mimo koronawirusa, zespół postanowił zagrać jeden numer podczas wideokonferencji. Jaki kawałek został zagrany z domów?
 • Dzień Gwiezdnych Wojen 2020 - May the 4th Be With You. Najzabawniejsze przeróbki i parodie związane z gwiezdną sagą

  2020-05-04
  Dzień Gwiezdnych Wojen, to idealny czas, by celebrować wszystko co związane z sagą George'a Lucasa. Z okazji 4 maja 2020, warto wymienić najzabawniejsze przeróbki związane z gwiezdną sagą.