Dominik Pajewski

06.12.2019 (11:19)

Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadkuZwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.

Janusz Dzięcioł nie żyje! Zwycięzca pierwszej edycji polskiego Big Brothera zginął w tragicznym wypadku pod Grudziądzem. O śmierci poinformowano media 6 grudnia 2019, co się stało?

Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek, 6 grudnia 2019, przed godziną 9:00. Okazało się, że był to śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym w Białym Borze pod Grudziądzem. Auto miało wjechać prosto pod pociag relacji Grudziądz - Toruń. Jak ustalił reporter radia Eska, ofiarą jest 65-letni szef straży miejskiej w Świeciu nad Wisłą, poseł na Sejm VI i VII kadencji i zwycięzca pierwszej edycji polskiego Big Brothera - Janusz Dzięcioł. Informacje potwierdziła także prokuratura.

Janusz Dzięcioł nie żyje. Przyczyna śmierci zwycięzcy pierwszej edycji Big Brothera

Janusz Dzięcioł wygrał pierwszą, polską edycję Big Brothera, która odbyła się w 2001 roku. Dzięcioł dotarł do finału z Manuelą Michalak i Małgorzatą Maier. W Big Brotherze, Janusz Dzięcioł był jednym z najstarszych uczestników, który cieszył się ogromną sympatią widzów.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot wyda eksperymentalny krążek przed końcem trasy?

  2020-01-29
  Slipknot jest w świetnej formie, o czym świadczyć może fakt świetnie przyjętej płyty oraz to, że koncerty zespołu wyprzedają się w kilka chwil. Okazuje się, że grupa nie zwalnia tempa i planuje kolejny krążek.
 • Nergal zdradził kulisy ujawnienia tożsamości wokalisty Ghost

  2020-01-29
  Nie wszyscy może pamiętają, ale to głównie ze strony Nergala pojawiły się pierwsze przesłanki o tożsamości wokalisty grupy Ghost. Teraz Nergal zdradził, jak to wszystko wyglądało zza kulis.
 • Gotowe na każdą przygodę – Vans UltraRange EXO

  2020-01-29
  Prawdziwa przygoda zaczyna się, gdy coś pójdzie nie tak. Wtedy niezbędne okazuje się niezawodne wsparcie. Właśnie dlatego opracowaliśmy nowy model UltraRange EXO – buty, które nie tylko wytrzymają podróż, ale zapewnią też wygodę w najbardziej wymagających sytuacjach.
 • Zwariowana 9-letnia perkusistka, zawstydziła swoją grą dorosłych bębniarzy [WIDEO]

  2020-01-29
  Wielcy muzycy odchodzą albo kończą swoje kariery i większość fanów ciężkich brzmień pyta: co dalej? Nadzieja w młodym pokoleniu, które wymiata na instrumentach jak zawodowcy!
 • Venom 2 - wyciekła fabuła nowego filmu

  2020-01-29
  Venom na całym świecie zrobił ogromną furorę i praktycznie pewnym było, że powstanie kontynuacja. Wiemy, że Venom 2 powstaje, a w sieci pojawiły się przecieki fabuły.
 • Chcesz wystąpić w nowym klipie Roguckiego? Ruszyły zgłoszenia

  2020-01-29
  W momencie gdy Coma i The Dumplings zawiesili działalność, Karaś i Rogucki stworzyli wspólny projekt. Duet szykuje nowy klip, w którym możecie zagrać! Ogłoszono nabór do klipu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz