Dominik Pajewski

18.09.2020 (12:44)

Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzykaŚmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.

Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób oraz dla świata muzycznego, który jak tylko mógł, wspierał artystę w trudnych momentach. Niestety, muzyk odszedł, pozostawiając po sobie świetne utwory i ogromną pustkę. Ostatnie dni artysty wspomniała jego żona, Agnieszka Stawicka.

OTO NASTĘPCA MARILYNA MANSONA? MŁODY RAPER ZACZYNA PODBIJAĆ SIEĆ


Żona Gienka Loski opowiedziała o jego ostatnich dniach

Agnieszka Stawicka, opowiedziała w Dzień Dobry TVN o ostatnich dniach Gienka Loski i przeszkodach jakie się pojawiły:

W momencie, kiedy pojawił się koronawirus, niestety nie mogłam wyjechać z Polski. Nauczyłam się, jak mówi się przez telefon do osoby, która nie może odpowiedzieć.(...) Właściwie do samego końca porozumiewał się tylko oczami. Odszedł po cichutku. 
 

CÓRKA BASISTY SCORPIONS POJAWIŁA SIĘ W TOP MODEL!

Gienek Loska zmarł 9 września 2020 roku, artysta miał 45 lat.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz