Dominik Pajewski

03.07.2020 (12:56)

Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężnaPlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.

Jak głosi słynne powiedzenie, człowiek uczy się na błędach, a w zasadzie to najlepiej uczyć się na cudzych. Mocno wzięli to do serca ludzie pracujący w Sony, którzy mają za zadanie wykrywać błędy w PlayStation. 4. Wiadomo, pracując nad kolejną odsłoną konsoli, ciężko wyłapywać błędy w poprzednim modelu. Dlatego postanowiono zaangażować do tego graczy, którzy będą wykrywać błędy w działaniu konsoli. Oczywiście, za wykrycie błędów będą pieniądze.

ARTUR ROJEK NAGRAŁ NUMER Z TACO HEMINGWAYEM! POSŁUCHAJCIE WSPÓLNEJ PIOSENKI ARTYSTÓW


Znalazłeś błąd w PlayStation 4 błąd? Należy ci się za to nagroda

PlayStation Blog ujawniło szczegóły nowego programu, który przygotowało Sony. Nazwa programu to PlayStation Bug Bounty Program, czyli jak sama nazwa wskazuje, wyszukiwanie błędów w PS4. Wszystko będzie nadzorowane przez Sony Interactive Entertainment oraz HackerOne i warto dodać, że za znalezienie błędów będą pieniądze! Stawki mają wahać się od 100 do 50 tysięcy dolarów! Oczywiście, wszystko zależne jest od błędu jaki zostanie odnaleziony. Nie pozostaje nic innego, jak szukać błędów.

GWIAZDA MMA, DEADPOOLA I THE MANDALORIAN DOSTAŁA BANA NA INSTAGRAMIE. POSZŁO O NAGIE ZDJĘCIA

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz