Dominik Pajewski

07.09.2020 (10:49)

Zendaya zagra w Kill Billu 3? Aktorka skomentowała internetową akcjęKill Bill 3, to film, który chcieliby zobaczyć fani Quentina Tarantino i podpowiedziano nawet aktorkę, która mogłaby wcielić się w postać córki Vernity Green. Okazuje się, że internetowa akcja dotarła do Zendayi, która skomentowała całą sytuację.

O trzeciej części ''Kill Billa'' mówił sam Quentin Tarantino gdy tylko pojawiła się druga odsłona. Reżyser zapewniał, że po 18 latach zrealizuje film, który miałby pokazać zemstę córki Vernity Green na Czarnej Mambie. Jak będzie wyglądać przyszłość projektu? Tego nie wiadomo, jednak sama Vivica A. Fox, która wcielała się w postać Vernity Green, powiedziała, że idealną aktorką, która mogłaby wcielić się w dorosłą Nikki Green, jest Zendaya. Co ciekawe, gwiazda serialu ''Euphoria'' odniosła się do wypowiedzi Vivici A. Fox.

QUEEN I ADAM LAMBERT - KONCERTOWY ALBUM WKRÓTCE W SPRZEDAŻY! SZCZEGÓŁY WYJĄTKOWEGO WYDAWNICTWA


Zendaya chciałaby zagrać w ''Kill Billu 3''? Aktorka komentuje

Zendaya pokazała, że dotarły do niech słuchy o akcji i jak sama skomentowała w wywiadzie dla ''Empire'':
 
Czułam się zaszczycona jej słowami. Jest mi bardzo miło, że o mnie pomyślała. Ale to tylko pomysł. Internet podjął go i rozdmuchał.

Tu pojawia się problem, ponieważ Quentin Tarantino ma swoją wizję i z pewnością będzie jej trzymał. Jak wygląda temat ''Kill Billa''? Reżyser mówił niedawno, że rozmawiał z Umą Thurman o kontynuacji i głęboko się nad tym zastanawia. Jak zakończy się ten temat? Czas pokaże.

NIE CZAS UMIERAĆ - DATA POLSKIEJ PREMIERY NOWEGO BONDA OGŁOSZONA! KIEDY FILM WEJDZIE NA EKRANY KIN?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Z tych dzieł czerpał Quentin Tarantino. W sieci pojawiło się nagranie, które porównuje sceny z filmów

  2020-09-23
  Quentin Tarantino nigdy nie ukrywał, że w jego filmach jest masa nawiązań do dzieł, które go inspirowały przez lata. W sieci pojawiło się porównanie kultowych dzieł z tym, co możemy zobaczyć w filmach reżysera.
 • Matrix 4 - kiedy rozgrywa się film? Keanu Reeves potwierdził teorię fanów

  2020-09-23
  Matrix 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier nadchodzących miesięcy. Wszystko jest owiane tajemnicą i trudno zgadnąć, w jakim czasie zostanie osadzona fabuła. Rąbka tajemnicy uchylił Keanu Reeves, który potwierdził także domysły fanów.
 • Zanim powstał System Of A Down, artyści grali jako SOIL. W sieci pojawiło się unikatowe nagranie z próby zespołu

  2020-09-23
  Zanim powstał zespół System Of A Down, Serj Tankian i Daron Malakian tworzyli grupę SOIL, z której później wykiełkował SOAD. Do sieci trafiło unikatowe nagranie z próby zespołu, które datowane jest na 1993 lub 1994 rok.
 • Ozzy Osbourne w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W wokalistę wcielił się Czadoman

  2020-09-23
  W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo już nie raz interpretowano artystów rockowych. Tym razem na warsztat wzięto Ozzy'ego Osbourne'a, w którego wcielił się Czadoman.
 • Jan Błachowicz pokazał swoją drogę do UFC. Zgadnijcie jakie radio mu towarzyszy?

  2020-09-23
  Droga do UFC raczej nie jest usłana różami, co stara się pokazać w swoim vlogu Jan Błachowicz. Jak się okazuje, Jankowi przy treningach towarzyszy dobra rockowa muzyka i zgadnijcie, jakie radio?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz