Dominik Pajewski

23.03.2020 (09:17)

Zdjęcie z dzieciństwa na Facebooku - o co chodzi w akcji?W ostatnim czasie, na Facebooku, wiele osób zaczęło wrzucać swoje zdjęcie z dzieciństwo. Jak nie trudno się domyślić, jest to nowe wyzwanie, które rozprzestrzeniło się po całym serwisie. O co w nim chodzi?

Co jakiś czas, na Facebooku pojawiają się nowe wyzwania, które w mgnieniu oku, zalewają całą tablice. W ostatnim czasie, bardzo popularne stało się wrzucanie zdjęć z dzieciństwa, o co chodzi w tym wyzwaniu?

FILMY BIOGRAFICZNE ZWIĄZANE Z MUZYKAMI, KTÓRE WARTO ZOBACZYĆ ZOSTAJĄC W DOMU. #ZOSTAŃWDOMUZdjęcie z dzieciństwa na Facebooku - o co chodzi w akcji?

Wasi znajomi wrzucają zdjęcia z dzieciństwa na Facebooka i piszą, że jak polubisz zdjęcie, zostaniesz nominowany. O co chodzi? Z pewnością, gdy polubisz zdjęcie z dzieciństwa swojego znajomego, dostaniesz taką wiadomość:

Hej! Przesyłam dalej to wyzwanie z pozdrowieniami. Kolej na ciebie! Polubiłeś moje zdjęcie. Teraz ty musisz wystawić swoje zdjęcie z młodości i zatytułować „wyzwanie przyjęte”. Wyślij te wiadomość wszystkim, którzy polubią twoje zdjęcie i wzywaj do wystawienia swojego zdjęcia. Proszę nie zatrzymuj tej zabawy! Jest wesoło i jest co wspominać, a poza tym pozwala oderwać się od codzienności

Jak widać, jest to zabawa, która ma też pomóc wszystkim, w spożytkowaniu czasu, podczas siedzenia w domu. Każdy sposób jest dobry, by zostać w domu podczas pandemii koronawirusa, nawet jeśli jest to facebookowy łańcuszek. Jest to też miła zabawa, która może wzbudzić fajne wspomnienia.
 

SLASH WSPOMINA SWÓJ PIERWSZY KONCERT PO POWROCIE DO GUNS N' ROSES

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz