Dominik Pajewski

08.04.2020 (12:24)

Zawodniczka UFC spędza nago kwarantanne, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie [FOTO]Podczas kwarantanny, ludziom przychodzą do głowy różne pomysły. Jedni grają na balkonach, inni trenują w domach, a jeszcze inni trenują, będąc totalnie nagimi. Taka nietypową formę treningu preferuje pewna zawodniczka UFC.

Podczas kwarantanny, pomysły przychodzą same do głowy, a kreatywność jest na najwyższym poziomie. Jedni grają małe koncerty na balkonach, inny wymyślają nowe ćwiczenia, a jeszcze inni, postanowili trenować całkowicie nago, jak pewna zawodniczka UFC.

ZAŚPIEWAJ "TI AMO" RAZEM Z BOHATEREM ,,DOMU Z PAPIERU''. NETFLIX UDOSTĘPNIŁ WERSJĘ KARAOKEZawodniczka UFC spędza nago kwarantanne, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie [FOTO]

Paige VanZant jest zawodniczką, która walczy w kategorii muszej i widać, że mocno brakuje jej walk. Z nudów, na Instagramie zawodniczki zaczęły pojawiać się zdjęcia, które prezentują codzienne czynności, które Paige wykonuje ze swoim partnerem w domu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszystko odbywa się nago. Nie ma tu jednak mowy o czymś niesmacznym lub obscenicznym, ponieważ wszystkie zdjęcia są tak ukazane, by pokazać jak najwięcej, nie pokazując w rzeczywistości nic.


Z pewnością jest to jakaś odskocznia i jak widać, z nudów można jakoś urozmaicić swoje życie podczas domowej kwarantanny.

ZLOT FANÓW PINK FLOYD, ZOSTAŁ PRZERWANY PRZEZ POLICJĘ. WSZYSTKO DLATEGO, ŻE ODBYWAŁ SIĘ PODCZAS KWARANTANNY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Celeste prezentuje singiel ''I Can See the Change” wyprodukowany przez FINNEASA

  2020-06-02
   Wschodząca gwiazda soulu i zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound 2020 Celeste prezentuje nowy, pełen optymizmu singiel „I Can See the Change”. Producentem utworu jest FINNEAS, brat Billie Eilish. Piosenka to optymistyczna opowieść o odnajdywaniu nadziei w czasach pełnych podziałów oraz o przekonaniu, że czeka na nas świetlana przyszłość – czyli przekaz, którego tak bardzo potrzebujemy w trudnych czasach.
 • Reaktywacja WITCHKING na ekskluzywny koncert! Poznaliśmy szczegóły występu

  2020-06-02
  Heavy metalowy zespół Witchking, na czele którego stoi Mateusz Gajdzik, aktualnie lider formacji VANE, ogłosił swój powrót. Ekipa zapowiedziała dołączenie do przyszłorocznej, trzeciej edycji Helicon Metal Festival, która odbędzie się w Warszawskim klubie Remont 27 marca.
 • Raper wziął się za black metal i według krytyków, nagrał całkiem dobry album

  2020-06-02
  Jeżeli nie jesteście miłośnikami rapu, to musicie wiedzieć, że są tacy raperzy, którym nie straszny jest black metal. Pewien raper nagrał black metalowy album, który okazał się bardzo dobrą produkcją!
 • Holding Absence ogłaszają trasę z WARGASM i Static Dress. Szczegóły koncertu

  2020-06-02
   Brytyjczycy z post-hardcore’owego zespołu Holding Absence ogłosili nowy termin europejskiej trasy koncertowej, w ramach której zagrają także w Polsce! Towarzyszyć im będzie punkowy duet WARGASM oraz grupa Static Dress. 
 • Ile zarabiają astronauci? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos

  2020-06-02
  Temat zarobków astronautów, wrócił przy okazji startu promu SpaceX i NASA. Ile zarabiają astronauci? Czy można tu mówić o gigantycznych zarobkach? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos.
 • Orange Warsaw Festival 2021 - BILETY, ARTYŚCI. Szczegóły kolejnej edycji festiwalu

  2020-06-02
  Orange Warsaw Festival 2021 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. W jakiej cenie są bilety na festiwal, który z roku na rok robi się coraz większym wydarzeniem na koncertowej mapie Polski. 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz