Dominik Pajewski

15.10.2020 (11:23)

Zanim powstał Rammstein, muzycy zespołu grali punk rocka. Do sieci trafiła kaseta demo zespołuZanim powstał zespół Rammstein, członkowie grupy byli zaangażowani w inne projekty muzyczne. Jednym z nich była punk rockowa grupa Felling B. W sieci pojawiła się kaseta demo zespołu, w którym grała połowa składu Rammstein.

W 2020 roku przypada 25-lecie albumu 'Herzeleid', który rozpoczął historię zespołu Rammstein. Z tej okazji zespół przygotował specjalną reedycję, która będzie zawierać zremasterowaną wersję albumu oraz nową okładkę. Z kolei strony RammWIKI oraz Rammstein World odpaliły specjalną stronę herzeleid25.com, gdzie możemy znaleźć archiwalne koncerty grupy, nagrania demo oraz zremasterowaną wersję klipu do numeru 'Du riechst so gut'. Tym razem, na kanale RammWIKI można posłuchać kasety demo zespołu Felling B, w którym grała połowa składu Rammstein.

METALLICA ZAPOWIADA SPECJALNY KONCERT AKUSTYCZNY. GDZIE GO OBEJRZYMY?

 

Kaseta demo Felling B trafiła do sieci w dobrej jakości. W tym zespole grała połowa Rammsteina

Do zespołu Felling B należeli: Christian Lorenz, Paul Landers, a pod koniec działalności, Christoph Schneider. Grupa grała szeroko rozumianego punk rocka z wpływami industrialu i na swoim koncie ma cztery albumy studyjne. Grupa działała do 1993 roku i do słownie chwilę po zawieszeniu działalności, powstał Rammstein. Jako ciekawostka, do sieci trafiła kaseta demo zespołu, którą udostępniono na kanale Youtube RammWIKI. Warto posłuchać, by sprawdzić, jak członkowie Rammstein grali przed wielkim sukcesem.
 

TOM MORELLO O RANDYM RHOADSIE: MIAŁ W SOBIE WIRTUOZA MUZYKI KLASYCZNEJ

 
Rammstein obecnie przebywają w studiu nagraniowym, gdzie prawdopodobnie rejestrują nowe utwory. Nie wiadomo kiedy można spodziewać się albumu.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BLUESOWA NOWOŚĆ OD ZESPOŁU MAN'IEK!

  2020-10-26
  Bluesowa, mocna nowość! Przedstawiamy utwór "Przyjaźń” w wykonaniu duetu MAN'iek - to zapowiedź ciekawego projektu wydawniczego spod znaku bluesa, który ukaże się już niedługo w wydawnictwie SP Records.
 • Ozzy Osbourne miał śpiewać w Van Halen? Tak twierdzi wokalista

  2020-10-26
  Śmierć Eddiego Van Halena zszokowała wszystkich i wyzwoliła także wiele wspomnień wśród artystów. Ozzy Osbourne postanowił przypomnieć o pewnej sytuacji, która o mały włos i doprowadziłaby do wspólnego grania wokalisty ze zmarłym gitarzystą.
 • Co tam w środku gra? Motörhead - Ace of spades (40th Anniversary Edition) (UNBOXING)

  2020-10-26
  ‘ACE OF SPADES’ ŚWIĘTUJE PONOWNE NARODZINY KOLEKCJONERSKI BOX-SET W WERSJI DELUXE I SPECJALNE EDYCJE NA 40. LECIE WYDANIA “ACE OF SPADES”. Z TEJ OKAZJI, POKAZUJEMY WAM, JAK WYDANA JEST JEDNA Z OPCJI.
 • Van Halen się reaktywują? Plotki dementuje Wolfgang Van Halen

  2020-10-26
  Po śmierci Eddiego Van Halena, w sieci zaczęły pojawiać się plotki według których, zespół Van Halen miałby się reaktywować. Do doniesień postanowił odnieść się syn zmarłego gitarzysty.
 • MUSKA na "Huśtawce" - zapowiedź debiutanckiej płyty wokalistki i kompozytorki

  2020-10-26
  Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka Muska zaprezentowała drugi singel zapowiadający jej debiutancką płytę „Huśtawka”, która ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz