Dominik Pajewski

01.03.2016 (12:26)

Zakk Wylde z zabawkową gitarą Hello Kitty - akustyczny cover Black Sabbath w wersji z przymrużeniem okaZakk Wylde ze swoim wyglądem niczym groźny wiking może budzić grozę. Wyobraźcie go sobie w towarzystwie gitary Hello Kitty i legendarnego utworu Black Sabbath.

Zakk Wylde grający na zabawkowej gitarze Hello Kitty? Dodajmy, że gra na niej akustyczny cover klasyka Black Sabbath - N.I.B. Absurdalne? Właśnie dlatego takie super. Zakk Wylde z gitarą dla dzieci wygląda naprawdę komicznie i uwierzcie, że brzmi podobnie. Sprawdźcie nagranie video!

>> Walki rycerskie w rytm System Of A Down! Zobacz niesamowite video!


Pamiętacie jak Mike Portnoy wykonywał utwór Raining Blood na perkusji? Wtedy wszyscy nie mogli wyjść z podziwu, że na dziecięcym zestawie perkusyjnym da się tak zagrać. Teraz Zakk Wylde udowadnia, że na gitarze Hello Kitty, przeznaczonej dla dzieci można wykonać w całości legendarną kompozycję Black Sabbath - N.I.B. To jest zbyt piękne, żeby było możliwe.

Zobacz jak Zakk Wylde gra na gitarze Hello Kitty:


>> KSW 34 PPV czy darmo? Sprawdź informacje o transmisji KSW 34. Jak oglądać?

Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i chcecie poznać historię największych gwiazd, wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie najlepsze filmy o słynnych wokalistach i legendarnych zespołach – m.in. o Queen, Metallice czy Green Day. Obejrzyjcie już teraz:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-21
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • AC/DC wyda nowy album w lutym i ruszy w trasę? Czy będzie koncert w Polsce?

  2020-01-21
  Cisza ze strony AC/DC wydaje się być zbytnio podejrzana, zwłaszcza, że jakiś czas temu widziano zespół razem w okolicach studiach nagraniowego. Teraz pojawiły się plotki, że nowy album AC/DC pojawi się w lutym, a potem grupa ruszy w trasę.
 • Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki SMS

  2020-01-21
  Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki dla babć? Mamy dla Was proste propozycje i pomysły, aby sprawić im przyjemność w dniu ich świąt.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhub za to, że nie ma napisów w filmach

  2020-01-20
  Jeżeli ktoś mówił mu, że ogląda filmy porno dla fabuły i mu nie wierzyliście, to ten przypadek zweryfikuje wasze podejście. Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhuba o to, że w filmach nie ma napisów dla niesłyszących.
 • Jak Josh Klinghoffer ocenia odejście z Red Hot Chili Peppers? Czy wszystko odbyło się w zgodzie?

  2020-01-20
  Zmiany w składzie Red Hot Chili Peppers były zaskoczeniem dla wszystkich, jednak wiele osób też się ucieszyło z faktu, że do składu wraca John Frusciante. Jak na to wszystko zareagował Josh Klinghoffe?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz