Dominik Pajewski

03.01.2020 (14:37)

Z okazji 250. urodziny Beethovena komputer dokończy za niego X symfonięTechnologia pędzi do przodu, dzięki czemu możemy zobaczyć na ekranie zmarłych aktorów, a od pewnego czasu dostępne są specjalne streamy, gdzie można słuchać muzyki, którą stworzył algorytm. Okazuje się, że dzięki komputerom, wkrótce będziemy mogli usłyszeć X symfonię Beethovena.

Przed śmiercią Ludwig Van Beethoven rozpoczął pracę nad X symfonią, jednak nie udało mu się jej dokończyć. Muzyka do X symfonii istnieje, jednak we fragmentach i szkicach, które są przechowywane, co jednak nie prowadzi do usłyszenia genialnej muzyki kompozytora. Dzięki technologii ma się to zmienić!

2019 ROK BYŁ REKORDOWY DLA METALLIKI W INTERNECIE. STATYSTYKI ROBIĄ WRAŻENIEZ okazji 250. urodziny Beethovena komputer dokończy za niego X symfonię

Jak podaje 'Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung', z okazji 250. urodzin Beethovena, specjalny algorytm zajmie się dokończeniem X symfonii. Warto dodać, że nad specjalnym algorytmem pracował zespół złożony z informatyków, muzykologów i kompozytorów.

To co stworzy aglorytm, zostanie zagrane w 2020 roku przez bońską Orkiestrę Beethovena. Jak zachowa się algorytm? Ciężko stwierdzić, jednak pewne jest to, że nie będzie można jednoznacznie powiedzieć, czy właśnie to chciał uzyskać wielki kompozytor.
 

MACHINE DRIVEN SUN - BLACKOUT. NOWY SINGIEL ZESPOŁU Z GDAŃSKA


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Andrzej Adamiak nie żyje! Wokalista Rezerwatu odszedł w wieku 60 lat

  2020-04-08
  To bardzo smutny dzień dla świata polskiego rocka. 8 kwietnia 2020, zmarł Andrzej Adamiak, wokalista, gitarzysta basowy i lider zespołu Rezerwat.
 • Fan AC/DC, zagrał koncert dla swoich sąsiadów, będąc na balkonie

  2020-04-08
  Podczas pandemii koronawirusa, niesamowicie popularne stały się koncerty na balkonach. Pewien fan AC/DC, postanowił wszystkich swoich sąsiadów, uraczyć muzyką ulubionej grupy.
 • Zawodniczka UFC spędza nago kwarantanne, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie [FOTO]

  2020-04-08
  Podczas kwarantanny, ludziom przychodzą do głowy różne pomysły. Jedni grają na balkonach, inni trenują w domach, a jeszcze inni trenują, będąc totalnie nagimi. Taka nietypową formę treningu preferuje pewna zawodniczka UFC.
 • Gerard Way z My Chemical Romance wrzucił cztery nowe utwory [AUDIO]

  2020-04-08
  Gerard Way powrócił do aktywności muzycznej i to nie tylko tej z My Chemical Romance. Artysta udostępnił w sieci cztery nowe numery!
 • 12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

  2020-04-08
  Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz