Dominik Pajewski

22.10.2018 (13:45)

Z kim Dawid Podsiadło nie nagrałby numeru? Wywiad dla EskaROCK TV [VIDEO]Dawid Podsiadło wydał swój trzeci album 'Małomiasteczkowy' i był to idealny powód do krótkiej rozmowy. Sprawdźcie, o co zapytaliśmy Dawida przy okazji wizyty w naszym studiu.

Dawid Podsiadło na pewien czas zniknął i udał się na krótki urlop, wszystko po to by nabrać sił. Jak wiemy, trasa z Męskim Graniem pokazała, że artysta ma nadal dużo energii, a dowodem na to może być najnowsza płyta 'Małomiasteczkowy'.

Nicolas Cage jak Axl Rose i Dave Mustaine. Aktor mówi na kim się wzorował

 


Przy okazji premiery albumy, Dawid wpadł do naszego studia by odpowiedź na kilka naszych szybkich pytań. W serii 'SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ' pojawili się już Kazik Staszewski i Janusz Zdunek. Pytania zadajemy szybko, a chwili na zastanowienie nie ma zbyt dużo, także trzeba celnie odpowiadać.

Ed Sheeran płaci więcej niż Facebook i Amazon. Ile podatku musi oddać artysta?


O czym Dawid myśli gdy jest na scenie? Czego boi się najbardziej? Jaki film go wzruszył i z kim nie nagrałby numeru? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym nagraniu. Rozmowę przeprowadził Dominik Pajewski.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy film w kosmosie, ma już reżysera! W roli głównej Tom Cruise

  2020-05-28
  Świat kina wkracza na zupełnie inny poziom i to poziom prawdziwie kosmiczny. Jakiś czas temu ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad pierwszym filmem w kosmosie. Wiemy już, że zagra Tom Cruise, a teraz ogłoszono reżysera produkcji.
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz