Dominik Pajewski

22.10.2018 (13:45)

Z kim Dawid Podsiadło nie nagrałby numeru? Wywiad dla EskaROCK TV [VIDEO]Dawid Podsiadło wydał swój trzeci album 'Małomiasteczkowy' i był to idealny powód do krótkiej rozmowy. Sprawdźcie, o co zapytaliśmy Dawida przy okazji wizyty w naszym studiu.

Dawid Podsiadło na pewien czas zniknął i udał się na krótki urlop, wszystko po to by nabrać sił. Jak wiemy, trasa z Męskim Graniem pokazała, że artysta ma nadal dużo energii, a dowodem na to może być najnowsza płyta 'Małomiasteczkowy'.

Nicolas Cage jak Axl Rose i Dave Mustaine. Aktor mówi na kim się wzorował

 


Przy okazji premiery albumy, Dawid wpadł do naszego studia by odpowiedź na kilka naszych szybkich pytań. W serii 'SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ' pojawili się już Kazik Staszewski i Janusz Zdunek. Pytania zadajemy szybko, a chwili na zastanowienie nie ma zbyt dużo, także trzeba celnie odpowiadać.

Ed Sheeran płaci więcej niż Facebook i Amazon. Ile podatku musi oddać artysta?


O czym Dawid myśli gdy jest na scenie? Czego boi się najbardziej? Jaki film go wzruszył i z kim nie nagrałby numeru? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym nagraniu. Rozmowę przeprowadził Dominik Pajewski.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Irańska platforma streamingowa usuwa kobiety z okładek płyt! [FOTO]

  2019-10-21
  Dobry album, to także często świetna okładka, która jest wizytówką i symbolem krążka. Jednak jedna z irańskich platform streamingowych, Melovaz, postanowiła pozmieniać okładki. Uściślając, z okładek zniknęły kobiety, co wywołało prawdziwą burzę.
 • Jarocy zaprasza na pierwsze koncerty. Szczegóły wydarzeń

  2019-10-21
  Już wkrótce Jarocy - grupa dowodzona przez popularnego gitarzystę Jarosława Nyckowskiego wyruszy w trasę promującą debiutancki album „Divided”.
 • Duet Youth Novels prezentuje singel "Skin"

  2019-10-21
  "Skin" to nowy singiel duetu Youth Novels, który wcześniej zaprezentował swoje melancholijne, przeszywające kompozycje na dwóch EP-kach.
 • Nie tylko Martin Scorsese krytykuje Marvela. Kolejny słynny reżyser nie lubi filmów superbohaterskich

  2019-10-21
  Kinowe Uniwersum Marvela rozrosło się do ogromnych rozmiarów, generując gigantyczne przychody. Niestety, nie każdy jest fanem tego typu kina i z pewnością nie przepada za nimi Martin Scorsese. Reżyser uznał niedawno, że filmy Marvela nie są kinem, a jego zdanie podziela inny, równie uznany reżyser.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-21
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?

  2019-10-21
  Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz