Dominik Pajewski

22.10.2018 (13:45)

Z kim Dawid Podsiadło nie nagrałby numeru? Wywiad dla EskaROCK TV [VIDEO]Dawid Podsiadło wydał swój trzeci album 'Małomiasteczkowy' i był to idealny powód do krótkiej rozmowy. Sprawdźcie, o co zapytaliśmy Dawida przy okazji wizyty w naszym studiu.

Dawid Podsiadło na pewien czas zniknął i udał się na krótki urlop, wszystko po to by nabrać sił. Jak wiemy, trasa z Męskim Graniem pokazała, że artysta ma nadal dużo energii, a dowodem na to może być najnowsza płyta 'Małomiasteczkowy'.

Nicolas Cage jak Axl Rose i Dave Mustaine. Aktor mówi na kim się wzorował

 


Przy okazji premiery albumy, Dawid wpadł do naszego studia by odpowiedź na kilka naszych szybkich pytań. W serii 'SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ' pojawili się już Kazik Staszewski i Janusz Zdunek. Pytania zadajemy szybko, a chwili na zastanowienie nie ma zbyt dużo, także trzeba celnie odpowiadać.

Ed Sheeran płaci więcej niż Facebook i Amazon. Ile podatku musi oddać artysta?


O czym Dawid myśli gdy jest na scenie? Czego boi się najbardziej? Jaki film go wzruszył i z kim nie nagrałby numeru? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym nagraniu. Rozmowę przeprowadził Dominik Pajewski.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Till Lindemann powróci z drugim solowym krążkiem!

  2019-08-26
  Można stwierdzić, że Till Lindemann jest dosyć zapracowanym człowiekiem, który nie ma na nic czasu. Okazuje się jednak, że mimo dosyć intensywnej pracy z Rammstein, wokalista przygotowuje druga płytę swojego solowego projektu.
 • El Camino - tak wygląda zwiastun filmu ze świata 'Breaking Bad'

  2019-08-26
  Fani 'Breaking Bad' czekali na ten moment, odkąd ogłoszono, że są plany przedstawienia dalszej historii Jessy'ego Pinkmana. Teraz już wiemy, że filmowa kontynuacja będzie nosić tytuł 'El Camino', do sieci trafił także zwiastun produkcji.
 • John Travolta jest fanem Limp Bizkit? Aktor świetnie zna teksty zespołu

  2019-08-23
  Mówi się, że wszystko co złe w muzyce lat 90-tych zrobiła grupa Limp Bizkit. Jak się okazuje, fanem zespołu jest prawdopodobnie John Travolta, który zna teksty zespołu na pamięć. 
 • Fani odgadli, kim jest nowy członek Slipknota! Kto zastąpił Chrisa Fehna?

  2019-08-23
  Zespół Slipknot od zawsze był otoczony pewnego rodzaju aurą tajemnicy, która tylko budowała wizerunek. Fani postanowili wyśledzić, kim jest nowy członek zespołu i jak się okazuje, chyba udało się odgadnąć tożsamość muzyka.
 • Metallica w Warszawie 2019: można kupić płytę z zapisem koncertu na PGE Narodowym

  2019-08-23
  Koncert Metalliki w Warszawie, z pewnością spełnił oczekiwania fanów, którzy otrzymali set z najlepszymi numerami. Zespół pokazał, że ma nadal wiele energii, co też przełożyło się na atmosferę podczas wydarzenia. Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć to jeszcze raz, Metallica postanowiła zrobić niespodziankę i to w postaci zapisu koncertu na płycie.
 • Kostka z koncertu Metalliki w Warszawie, jest do kupienia na Allegro za 200 zł!

  2019-08-23
  Podczas europejskiej trasy koncertowej, Metallica przygotowuje specjalne kostki, które mają nadrukowany symbol danego miasta oraz nazwę miejscowości i datę wydarzenia. W Warszawie również pojawiły się dedykowane kostki, które w dosyć dużej ilości były rzucane w stronę tłumu. Kilku szczęśliwców, którzy złapali pamiątkowe kostki, postanowili je sprzedaż na Allegro, cena jednak powala.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz