Dominik Pajewski

22.10.2018 (13:45)

Z kim Dawid Podsiadło nie nagrałby numeru? Wywiad dla EskaROCK TV [VIDEO]Dawid Podsiadło wydał swój trzeci album 'Małomiasteczkowy' i był to idealny powód do krótkiej rozmowy. Sprawdźcie, o co zapytaliśmy Dawida przy okazji wizyty w naszym studiu.

Dawid Podsiadło na pewien czas zniknął i udał się na krótki urlop, wszystko po to by nabrać sił. Jak wiemy, trasa z Męskim Graniem pokazała, że artysta ma nadal dużo energii, a dowodem na to może być najnowsza płyta 'Małomiasteczkowy'.

Nicolas Cage jak Axl Rose i Dave Mustaine. Aktor mówi na kim się wzorował

 


Przy okazji premiery albumy, Dawid wpadł do naszego studia by odpowiedź na kilka naszych szybkich pytań. W serii 'SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ' pojawili się już Kazik Staszewski i Janusz Zdunek. Pytania zadajemy szybko, a chwili na zastanowienie nie ma zbyt dużo, także trzeba celnie odpowiadać.

Ed Sheeran płaci więcej niż Facebook i Amazon. Ile podatku musi oddać artysta?


O czym Dawid myśli gdy jest na scenie? Czego boi się najbardziej? Jaki film go wzruszył i z kim nie nagrałby numeru? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym nagraniu. Rozmowę przeprowadził Dominik Pajewski.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Najstarsza córka Ozzy'ego Osbourne'a wydaje debiutancki album!

  2020-09-21
  Najstarsza córka Ozzy'ego i Sharon, wydaje debiutancki album! Poznaliśmy szczegóły krążka, która Aimee wydaje pod pseudonimem ARO, a w sieci można posłuchać już pierwszego singla.
 • Ojciec chrzestny doczeka się specjalnego serialu. Zobaczymy kulisy legendarnej produkcji

  2020-09-21
  Ojciec chrzestny należy do klasyków kina, który każdy kinoman powinien zobaczyć chociaż raz. Powstaje specjalny serial fabularny który ukaże kulisy powstawania kultowej produkcji.
 • Lars Ulrich wskazał najlepszego perkusistę w historii rocka

  2020-09-21
  Lars Ulrich jest uznawany za jednego z ikonicznych artystów w historii rocka, jednak jeśli chodzi o jego umiejętności, no to z tym bywa różnie.Kto dla założyciela Metalliki jest najlepszym perkusistą w historii? 
 • Luxtorpeda zbudowała studio od fundamentów, by nagrać nową płytę

  2020-09-21
  Nowa płyta Luxtorpedy jest mocno wyczekiwana przez fanów zespołu i jak widać, grupa w pewien sposób zaczęła wszystko od początku. Litza opowiedział, jak powstawała najnowsza płyta i jaki był plan na tytuł.
 • AC/DC pracują nad nowym teledyskiem? W sieci pojawiło się tajemnicze zdjęcie

  2020-09-21
  W obozie AC/DC od dłuższego czasu coś się dzieje, jednak nikt nie wie o co dokładnie chodzi. tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że grupa pracuje nad nowym klipem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz