Dominik Pajewski

22.10.2018 (13:45)

Z kim Dawid Podsiadło nie nagrałby numeru? Wywiad dla EskaROCK TV [VIDEO]Dawid Podsiadło wydał swój trzeci album 'Małomiasteczkowy' i był to idealny powód do krótkiej rozmowy. Sprawdźcie, o co zapytaliśmy Dawida przy okazji wizyty w naszym studiu.

Dawid Podsiadło na pewien czas zniknął i udał się na krótki urlop, wszystko po to by nabrać sił. Jak wiemy, trasa z Męskim Graniem pokazała, że artysta ma nadal dużo energii, a dowodem na to może być najnowsza płyta 'Małomiasteczkowy'.

Nicolas Cage jak Axl Rose i Dave Mustaine. Aktor mówi na kim się wzorował

 


Przy okazji premiery albumy, Dawid wpadł do naszego studia by odpowiedź na kilka naszych szybkich pytań. W serii 'SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ' pojawili się już Kazik Staszewski i Janusz Zdunek. Pytania zadajemy szybko, a chwili na zastanowienie nie ma zbyt dużo, także trzeba celnie odpowiadać.

Ed Sheeran płaci więcej niż Facebook i Amazon. Ile podatku musi oddać artysta?


O czym Dawid myśli gdy jest na scenie? Czego boi się najbardziej? Jaki film go wzruszył i z kim nie nagrałby numeru? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym nagraniu. Rozmowę przeprowadził Dominik Pajewski.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ed Sheeran pojawił się w ostatniej części Gwiezdnych Wojen. Kogo zagrał?

  2020-01-21
  Ed Sheeran lubi zaskakiwać fanów, a na dodatek sam jest miłośnikiem Gwiezdnych Wojen, o czym też często wspominał. Okazuje się, że wokalista pojawił się w ostatniej części gwiezdnej sagi. Kogo zagrał?
 • Muzycy Nirvany i The Doors zagrają wspólny koncert

  2020-01-21
  O takim koncercie wielu fanów z pewnością marzyło. 23 stycznia 2020, na jednej scenie pojawią się muzycy Nirvany i The Doors. Co skłoniło artystów do takiego występu?
 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-21
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • AC/DC wyda nowy album w lutym i ruszy w trasę? Czy będzie koncert w Polsce?

  2020-01-21
  Cisza ze strony AC/DC wydaje się być zbytnio podejrzana, zwłaszcza, że jakiś czas temu widziano zespół razem w okolicach studiach nagraniowego. Teraz pojawiły się plotki, że nowy album AC/DC pojawi się w lutym, a potem grupa ruszy w trasę.
 • Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki SMS

  2020-01-21
  Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki dla babć? Mamy dla Was proste propozycje i pomysły, aby sprawić im przyjemność w dniu ich świąt.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz