Daniel Wardziński

06.03.2016 (15:24)

Z ARCHIWUM R: Śmiejesz się z Nickelback? Po tej płycie przestaniesz. Najlepszy argument w obronie zespołuTo ostatnio modne, by robić sobie jaja z Nickelback. Mamy dla Was coś co sprawi, że następnym razem będzie Wam mniej do śmiechu. Poważnie - niech obroni ich własna muzyka z początków kariery.

Nickelback ofiarą hejtu? Nie przesadzajmy, trochę złośliwości i śmiesznostek krzywdy im nie zrobi, tym bardziej, że nie są zbytnio obrażalscy, ale my chcielibyśmy ku zaskoczeniu wielu stanąć w obronie kanadyjskiego zespołu. Pamiętacie te akcje, kiedy w ramach charytatywnego działania ludzie mieli przez dobą słuchać Nickelback i przedstawiano to jako wielkie poświęcenie? Szczerze mówiąc, możemy słuchać 24 godziny w kółko, jeśli to my wybierzemy, który album zespołu... Sprawdźcie jak muzyka sama obroni Nickelback.

Zespół powstał w małym miasteczku w Kanadzie o nazwie Hanna. Bracia Chad Kroeger i Mike Kroeger, ich kuzyn Brandon Kroeger oraz Ryan Peake założyli grupę Nickelback w połowie lat 90. zeszłego wieku i własnym sumptem nagrali pierwszy album. Jego tytuł to Curb. Przez wiele lat nie był dobrze znany, bo nie miał globalnej dystrybucji aż 6 lat od premiery. W 2002 roku w świat reedycję puściła wytwórnia Roadrunner Records, ale nie odniósł on sukcesu, mimo że wtedy już wiele późniejszych kawałków zespołu było hitami.

Śmieszki, heheszki i wygłupy z ugładzonego rocka z blond przystojniakiem na przedzie mogą Wam się wydać bezzasadne, kiedy posłuchacie kanadyjskiego grunge'u od mało znanej wówczas kapeli, która po kilku latach odniosła wielki, globalny sukces i sprzedawała miliony albumów na całym świecie. Stoimy o zakład, że wszyscy, którzy najgłośniej podśmiewają się z Nickelback, gdyby usłyszeli ten album nie wiedząc czym jest, cmokaliby z zachwytu. Kilka kawałków z płyty przed Wami. Serdecznie polecamy sprawdzić całość, jest naprawdę świetna!

Nickelback w Polsce 2016! Kiedy i gdzie koncert? Sprawdź szczegóły!
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Muzyk Maroon 5 aresztowany! Chodzi o przemoc domową

  2020-07-02
  Muzyk Maroon 5 aresztowany! Takie informacje pojawiły się w sieci, a do zatrzymania doszło 27 czerwca w Los Angeles. Jak donoszą media, Mickey Madden został zatrzymany w związku z przemocą domową.
 • Męskie Granie 2020 - Świt: nowy hymn, w wykonaniu Darii Zawiałow, Igo i Króla trafił do sieci [WIDEO]

  2020-07-01
  Męskie Granie powraca! Do sieci trafił nowy hymn imprezy, za który odpowiadają: Daria Zawiałow, Igo i Król. Posłuchajcie utworu ''Świt''.
 • Ryan Reynolds rozwalił videokonferencję obsasy X-Menów. Klimat Deadpoola wszedł za mocno [WIDEO]

  2020-07-01
  Ryan Reynolds już tak bardzo wniknął w role Deadpoola, że praktycznie gdzie się nie pojawi, wszyscy widzą w nim pyskatego najemnika. Ostatnio Ryan postanowił wpaść na videokonferencję obsady X-Menów i trochę poprzeszkadzać.
 • Ile zarabia prezydent? Na jaką kwotę może liczyć głowa państwa?

  2020-07-01
  Ile zarabia prezydent? Takie pytanie pojawia się często, a w obliczu wyborów, coraz więcej osób chce wiedzieć, na jakie zarobki może liczyć głowa państwa. Czy są to faktycznie tak duże pieniądze?
 • Film o Mike'u Tysonie - kto wcieli się w boksera w filmie ''Finding Mike''?

  2020-07-01
  Mike Tyson to postać, która od lat intryguje i jest też poniekąd wzorem dla przyszłych bokserów. Postanowiono zrealizować film biograficzny o legendzie boksu, a teraz już wiemy, kto zagra słynną ''Bestię''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz