25.02.2013 (06:00)

Yeah Yeah Yeahs zaprezentują dzisiaj "Sacrilege" - nowy singiel z płyty "Mosquito"Dość długo kazali na siebie czekać, ale fani już mogą zacierać ręce. Grupa Yeah Yeah Yeahs ujawni dzisiaj swój nowy singiel. Kawałek "Sacrilege" zwiastuje album "Mosquito". 

"Mosquito" będzie czwartym krążkiem w dorobku Yeah Yeah Yeahs. Dzieło wyprodukował stały współpracownik zespołu, David Sitek, którego wspomagał Nick Launay. Trio pracowało nad piosenkami w Teksasie, w tym samym studiu, w którym powstał album "It`s Blitz".

Wokalistka Karen O w wywiadzie dla magazynu NME mówi: "Cóż, to zdecydowanie inna płyta niż nasze poprzednie wydawnictwo. Więc ta jedna rzecz się u nas nie zmieniła. Tu jest wszystko. Myślę, że ten album bardziej niż poprzedni opiera się momentami na skromnym brzmieniu i czerpie trochę inspiracji z tradycji reggae. [...] Jest bardziej szalony niż poprzednie krążki".

Album "Mosquito" ukaże się 15 kwietnia. Płyta jest następcą doskonale przyjętego krążka "It's Blitz" z 2009 roku. 
 

 


 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

  2020-01-23
  Elon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.
 • Fan AC/DC, poskładał odgłosy swojego dziecka tak, że brzmią jak 'Thunderstruck'

  2020-01-23
  Fani AC/DC potrafią zrobić wiele fajnych rzeczy, które są pewnego rodzaju hołdem dla ulubionego zespołu. Pewien facet, postanowił tak poskładać odgłosy swojego dziecka, by ułożyły się one w piosenkę 'Thunderstruck'.
 • Metallica żałuje walki z Napsterem? Kirk Hammett wspomniał sytuację

  2020-01-23
  Walka Metalliki z Napsterem wywołała sporą dyskusję na początku 2000 roku. Jak z biegiem lat członkowie Metalliki oceniają całą sytuację? Opowiedział o tym Kirk Hammett.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz