Dominik Pajewski

14.08.2020 (12:59)

Wychodzisz na balkon w bloku, a tam rolnik uprawia swoje pole. W środku osiedla jeździ kombajnKupując mieszkanie, wszyscy marzymy o tym, aby widok zza okna był ładny i najlepiej by była to cicha i spokojna okolica. Niestety, czasami bywa tak, że ktoś się z kimś nie dogada i wychodząc na balkon, widzimy kombajn.

Budownictwo mieszkaniowe ma się dobrze, jak nigdy wcześniej i wygląda na to, że budowa nowych mieszkań raczej się nie zatrzyma. Czasami jednak bywa tak, że deweloper z kimś się nie dogada i zamiast pięknego widoku za oknem, mamy kombajn. To nie jest żart...

ŚLĄSKIE PULP FICTION PODBIJA INTERNET. WESOŁA PRZERÓBKA STAŁA SIĘ HITEM


Wychodzisz na balkon, a tam kombajn. Takie rzeczy w Lublinie

W Lublinie, między nowymi blokami, można zobaczyć jeżdżący kombajn. Jak to możliwe? Najwidoczniej, właściciel ziemi, nie zgodził się na to, by sprzedać ją deweloperowi i w ten sposób mamy dosyć abstrakcyjną sytuację w środku miasta.Jedno jest pewne, z pewnością są to mieszkania, które są blisko natury, tak, że bardziej się już chyba nie da.

NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY AKTORZY NA ŚWIECIE. FORBES OPUBLIKOWAŁ RANKING

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz