Daniel Wardziński

14.03.2016 (10:59)

WWE Wrestlemania 32 - rockowy soundtrack z udziałem Motörhead i Avenged Sevenfold - sprawdźWWE Wrestlemania 32 - wielka gala wrestlingu będzie bardziej rockowa niż kiedykolwiek? Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie m.in. Avenged Sevenfold, a w trakcie gali usłyszymy też Motörhead. Co wiemy?

Gala WWE Wrestlemania 32 dla fanów wrestlingu jest odpowiednikiem Super Bowl dla fanów futbolu amerykańskiego albo finału Mistrzostw Świata dla fanów piłki nożnej. W tym roku na Wrestlemanii będzie bardziej rockowo niż kiedykolwiek dotąd. W oprawie muzycznej gali główne role grać będą muzycy Avenged Sevenfold, a organizatorzy uczczą również pamięć Lemmy'ego Kilmistera z użyciem muzyki Motörhead.

Motörhead związali się z federacją WWE dużo wcześniej. W 2002 roku zespół na potrzeby jednej z gwiazd federacji - zapaśnika o pseudonimie Triple H stworzyli utwór The Game, który potem trafił na album Hammered. Na 32 gali Wrestlemania, usłyszymy cover Rolling Stones - Sympathy For The Devil w wykonaniu Lemmy'ego, który pochodzi z ostatniej płyty zespołu - Bad Magic.

Avenged Sevenfold zaprezentują z kolei singiel z ich ostatniego albumu - Hail To The King. Kiedy obejrzycie sobie najpierw to jak wyglądają gale Wrestlemania, a potem zobaczycie teledysk do tego kawałka zrozumiecie jak doskonale pasują do siebie te światy. Czy mamy wśród naszych czytelników fanów najlepszego wrestlingu na świecie?


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz